lek. Marek Gołaszewski

dermatolog, wenerolog - Łódź

lek. Marek Gołaszewski dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. med. Marek Gołaszewski

Lek. med. Marek Gołaszewski ukończył studia medyczne w roku 1965. W 1972 roku zdobył specjalizację I stopnia z dermatologii i wenerologii, natomiast w roku 1975 stał się specjalistą II stopnia z tej samej dziedziny.

Jest doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym lekarzem, cenionym przez swoich pacjentów.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. Marek Gołaszewski

Lek. med. Marek Gołaszewski zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry. Leczy m.in. trądzik w różnych stopniu zaawansowania, grzybicę oraz wyprysk alergiczny. Prowadzi terapię osób zmagających się z łuszczycą i atopowym zapaleniem skóry. Zajmuje się usuwaniem zmian skórnych (barwnikowych, naczyniowych i innych) metodami elektrokoagulacji i kriochirurgii.

Bimed Centrum Medyczne - lek. Marek Gołaszewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marek Gołaszewski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.