Infolinia: 801 002 125 lub +4822 417 40 00
Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00
dr hab. n. med. Marek Modrzyński
Alergolog, Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej
Gdzie przyjmuje:
Nr PWZ: 7772931  
Znajomość języków:
polski, angielski, niemiecki
Opinia Tourmedica:
Rekomendujemy!!

Informacje ogólne - dr hab. n. med. Marek Modrzyński

Dr hab. n. med. Marek Modrzyński jest specjalistą w zakresie otolaryngologii, alergologii i medycyny estetycznej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskał w 1990 roku jako absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie zdobył dyplom i tytuł lekarza medycyny. W 1993 roku na Akademii Medycznej w Bydgoszczy ukończył I stopień specjalizacji z laryngologii, a cztery lata później na tej samej uczelni zdobył tytuł specjalisty II stopnia w zakresie laryngologii. W roku 2000 na Akademii Medycznej w Warszawie ukończył specjalizację z alergologii wraz z wyróżnieniem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Lekarskiej, w tym samym roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. W roku 2008 ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie i uzyskał tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej, natomiast w roku 2012 na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym zdobył tytuł doktora habilitowanego. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w trakcie licznych staży zagranicznych, m.in. w Greifswald, Gissen, Duisburgu i Zurychu.

Dr Modrzyński jest członkiem licznych prestiżowych polskich i zagranicznych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Towarzystwa Medycyny Estetycznej PTL oraz American Academy of Aesthetic Medicine. Jest także członkiem Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarskiej w Toruniu oraz pełni funkcję konsultanta krajowego ds. alergologii. Prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską ABC-MED w Grudziądzu.

Osiągnięcia lekarza

Dr Modrzyński jest lekarzem, który na pierwszym miejscu stawia satysfakcję pacjenta oraz skuteczność i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów oraz leczenia. Z tego powodu systematycznie podnosi swoją wiedzę i umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych z zakresu alergologii, laryngologii i medycyny estetycznej. Dr Modrzyński jest także lekarzem o imponującym dorobku naukowym. Jest autorem i współautorem ponad stu pięćdziesięciu prac z zakresu alergologii, laryngologii i medycyny estetycznej, publikowanych w polsko- i anglojęzycznych recenzowanych czasopismach medycznych (m.in. Wartość diagnostyczna oznaczeń specyficznych IgG w alergii i nietolaerancji pokarmowej, „Alergoprofil”, 9/1/2013; Alergiczne zapalenie migdałków – mit czy rzeczywistość, „Postępy Higieny i Medycyny Doświadczalnej”, 59/2005; Konwencjonalna (klasyczna) immunoterapia, „Alergia”, 4/15/2002; Przypadek zespołu Stevens-Johnsona wywołanego przez podanie doksycykliny, „Medycyna Rodzinna” 5/2002; Alergia – ciemna strona kosmetyków, „Academy of Aesthetic and Anti-Aging Medicine”, 3/2011).

Dr Modrzyński to specjalista, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę i doświadczenie zawodowe z indywidualnym podejściem do pacjenta i jego potrzeb, cierpliwością oraz miłym sposobem bycia. Jego fachowość, skuteczność przeprowadzanego leczenia oraz umiejętność przystępnego tłumaczenia specyfiki przeprowadzanych zabiegów zyskuje mu szacunek i zaufanie pacjentów, o czym świadczy ogromna liczba pozytywnych opinii na jego temat, publikowanych na portalach i formach internetowych. Wyrazem uznania dla fachowości i kompetencji dr Modrzyńskiego jest także godło „Przyjazna Przychodnia”, przyznane prowadzonej przez niego praktyce lekarskiej w 2012 roku. Osiągnięcia dr Modrzyńskiego doceniają nie tylko pacjenci: jego praca dyplomowa z zakresu medycyny estetycznej otrzymała wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, otrzymał on także wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Alergologii „Orzeł alergologii”.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr hab. n. med. M. Modrzyński

Jako doświadczony specjalista laryngologii dr hab. n. med. Marek Modrzyński przeprowadza liczne zabiegi z tej dziedziny. U pacjentów z problemem zapalenia zatok i zaburzeniami drożności trąbki Eustachiusza wykonuje inhalacje wibracyjno-pulsacyjne aparatem AMSA, a w przypadku niedrożności nosa spowodowanej przerostem małżowin nosowych oraz w leczeniu krwawień z nosa przeprowadza leczenie z użyciem plazmy argonowej. Zatrzymuje krwotoki i mniejsze krwawienia z nosa nowoczesną metodą koagulacji fotonowej, szybko i bezboleśnie usuwa polipy z nosa urządzeniem Shaver oraz leczy przerost błony śluzowej małżowin nosowych metodą kriochirurgii. Zajmuje się nowoczesnym leczeniem chrapania oraz leczeniem przerostu migdałków u dzieci metodą koblacji, problem chrapania leczy także z wykorzystaniem radiochirurgii. Przeprowadza całkowite i częściowe usunięcie migdałków podniebiennych przy pomocy noża harmonicznego oraz skanera laserowego, przeprowadza także zabiegi w obrębie nosa i gardła z zastosowaniem laserów operacyjnych diodowego i CO2. Zajmuje się leczeniem migrenowych bólów głowy z użyciem toksyny botulinowej, 

Dr Modrzyński zajmuje się także kompleksowym leczeniem różnego rodzaju alergii. Przeprowadza punktowe testy skórne, umożliwiające oznaczenie alergenów wziewnych i pokarmowych, wykonuje także testy kontaktowe w diagnostyce chorób alergicznych skóry oraz donosowe próby prowokacyjne dla potwierdzenia uczulenia na dany czynnik. Zajmuje się leczeniem alergii na zwierzęta, nadwrażliwości na leki, pokrzywek i zapalenia spojówek. Po zdiagnozowaniu alergenu przeprowadza terapię farmakologiczną oraz immunoterapię, czyli odczulanie. W monitorowaniu przebiegu astmy oskrzelowej wykorzystuje m.in. spirometrię, czyli ocenę stopnia zwężenia oskrzeli oraz pomiar stężenia tlenku azotu.

Dr Modrzyński oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej. Przeprowadza likwidację zmarszczek i ujędrnianie skóry przy pomocy toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, powiększanie ust oraz lifting wolumetryczny preparatem Juvederm Voluma, zajmuje się również leczeniem nadmiernej potliwości iniekcjami toksyny botulinowej. Wykonuje nieoperacyjny lifting twarzy preparatem kwasu polimlekowego Sculptra, a także lipolizę iniekcyjną preparatem Aqualyx. Wykonuje liczne zabiegi laserowe, w tym usuwanie zmian skórnych laserem CO2, leczenie drobnych zmarszczek, blizn pooperacyjnych i potrądzikowych oraz rozstępów laserami Pixel (laser erbowo-yagowy) oraz Flaming Frax (laser CO2). Przeprowadza także mezoterapię igłową i bezigłową, likwidację przebarwień preparatami Cosmelan i Dermamelan oraz pilingi chemiczne... Zobacz cennik zabiegów (42)

Zdjęcia dr hab. n. med. Marek Modrzyński

dr hab. n. med. Marek Modrzyński
dr hab. n. med. Marek Modrzyński
dr hab. n. med. Marek Modrzyński
dr hab. n. med. Marek Modrzyński

ABC-Med - Cennik dr hab. n. med. Marek Modrzyński

Konsultacje

Cena
Konsultacja laryngologiczna  
100 zł
Konsultacja laryngologiczna z oceną endoskopową  
od 200 do 300 zł
Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej  
100 zł

Laryngologia

Cena
Leczenia chrapania i bezdechu sennego  
zapytaj o cenę
Leczenia chrapania / bezdechu sennego laserem  
1 200 zł
Leczenie chrapania / bezdechu sennego metodą radiochirurgii RaVoR  
800 zł
Leczenie chrapania / bezdechu sennego implantami Pillar   cena obejmuje 3 implanty
2 500 zł
Leczenie chrapania / bezdechu sennego metodą koblacji  
3 000 zł
Leczenie chrapania metodą iniekcji podśluzówkowej  
zapytaj o cenę
Operacje i leczenie zatok  
zapytaj o cenę
Płukanie zatok metodą Proetza  
250 zł
Operacje i leczenie migdałków  
zapytaj o cenę
Usunięcie migdałków podniebiennych metodą kriochirurgii   sam zabieg 1500, jeśli połączony z RF to 1800 zł
od 1 500 do 1 800 zł
Usunięcie migdałków podniebiennych metodą koblacji  
3 000 zł
Zmniejszenie migdałków podniebiennych  
od 1 500 do 1 800 zł
Operacje i leczenie chorób nosa  
zapytaj o cenę
Usuwanie polipów nosa chirurgicznie  
1 500 zł

Medycyna estetyczna

Cena
Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Całe czoło (lwia zmarszczka oraz linie poziome) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Cała twarz - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Brwi - uniesienie toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Koniuszek nosa - modelowanie toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Górna warga (zmarszczka palacza) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Kąciki ust - uniesienie toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Uśmiech dziąsłowy - likwidacja toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Broda - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Szyja - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Leczenie migreny toksyną botulinową  
2 000 zł
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym  
zapytaj o cenę
Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
zapytaj o cenę
Linie pionowe czoła - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
zapytaj o cenę
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
zapytaj o cenę
Płatki uszu - regeneracja kwasem hialuronowym
zapytaj o cenę
Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
zapytaj o cenę
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
zapytaj o cenę
Zmarszczki palacza, górna i dolna warga - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
zapytaj o cenę
Bruzdy nosowe-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym  
zapytaj o cenę
Zmarszczki policzków - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
zapytaj o cenę
Bruzdy wargowo-bródkowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym  
zapytaj o cenę
Poziome pierścienie szyi - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
zapytaj o cenę
Prezentowane ceny usług i zabiegów są kompletne, dostarczane przez usługodawcę i weryfikowane z najwyższą starannością, mogą jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacjach z lekarzem.