lek. Marek Pitucha

lekarz medycyny estetycznej - Warszawa

lek. Marek Pitucha lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Marek Pitucha

Lek. Marek Pitucha od 1997 roku, kiedy ukończył uczelnię medyczną i otrzymał dyplom lekarza, sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, a umiejętności oraz wiedzę w tej dziedzinie zdobywał pod okiem najlepszych specjalistów.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Pitucha

Lek. Marek Pitucha przeprowadza zabiegi wygładzające zmarszczki i przywracające skórze jędrność. W swojej pracy wykorzystuje techniki mieszane, wykonuje iniekcje kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a także korzysta z innowacyjnych urządzeń medycznych i laserów.

Zdjęcia lek. Marek Pitucha

Holistic Clinic - lek. Marek Pitucha

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marek Pitucha

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska