lek. Marek Piwowarczyk

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy - Kraków

lek. Marek Piwowarczyk chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Marek Piwowarczyk

Lek med. Marek Piwowarczyk studia medyczne ukończył w 1995 roku. W roku 2006 zdał egzamin specjalizacyjny z zakresu chirurgii ogólnej (specjalizacja pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Cencory). Dalsze jego zainteresowania zawodowe ukierunkowały się w stronę flebologii, czego wynikiem było zdobycie specjalizacji w dziedzinie chirurgii naczyniowej. Miało to miejsce w 2010 roku, a opiekunem doktora był dr n. med. Tomasz Mrowiecki.

Obecnie specjalista pracuje w Szpitalu Zakonu Bonifratrów Św. Jana Granego w Krakowie na Oddziale Chirurgii Jednego Dnia, gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał także jako chirurg w krakowskich centrach medycznych.

Brał udział w ogólnopolskich akcjach medycznych, m.in. w Profilaktycznej Akcji Ocal Nogę – "Biała Sobota", zorganizowanej w 2013 roku przez Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej.

Może się poszczycić licznymi certyfikatami otrzymanymi za udział w szkoleniach i kursach w kraju, m.in. z zakresu diagnostyki i techniki leczenia chorób żył metodą obliteracji (z roku 2005), diagnostyki dopplerowskiej naczyń krwionośnych (z 1999 roku), z zabiegów wewnątrznaczyniowych (z 2009 roku) czy z zakresu kompresoterapii i skleroterapii (z 2002 roku).

Uczestniczył w wielu polskich i zagranicznych konferencjach naukowych, m.in. z zakresu flebologii i angiologii w Atenach (Grecja), Kyoto (Japonia) czy w Szczyrku.

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Piwowarczyk

Lek med. Marek Piwowarczyk specjalizuje się w chirurgii naczyniowej. Zajmuje się leczeniem chorób naczyń i tętnic. Przeprowadza diagnostykę ultrasonograficzną z tego zakresu (USG Doppler tętnic kończyn dolnych i USG Doppler żył kończyn dolnych).

Pacjenci mogą poddać się u niego zabiegowi skleroterapii, a także klasycznym oraz laserowym operacjom żylaków. Doktor Piwowarczyk pomaga również chorym ze stopą cukrzycową lub obrzękiem limfatycznym.

Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marek Piwowarczyk