lek. Marek Stankiewicz

lekarz chorób wewnętrznych

lek. Marek Stankiewicz lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. Marek Stankiewicz

Lek. med. Marek Stankiewicz jest specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych z wieloletnim stażem praktycznym. Uczelnię medyczną ukończył w 1979 roku. Pięć lat później uzyskał pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych. Jednocześnie stale pogłębiał wiedzę i doskonalił swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w profesjonalnych kursach i szkoleniach w zakresie technik endoskopowych. W 1992 roku zdobył drugi stopień specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych. Od wielu lat służy pacjentom swoją wiedzą i doświadczeniem praktycznym. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Stankiewicz

Lek. med. Marek Stankiewicz udziela porad i konsultacji w zakresie chorób wewnętrznych. Przeprowadza także diagnostyczne i lecznicze procedury endoskopowe, w tym zabiegi gastroskopii oraz kolonoskopii wraz z pobraniem wycinków do badań histopatologicznych. Doktor Stankiewicz przeprowadza także zabiegi implantacji balonu do żołądka u pacjentów leczących się z powodu otyłości olbrzymiej.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marek Stankiewicz