lek. Marek Stankiewicz

lekarz chorób wewnętrznych - Radom

lek. Marek Stankiewicz lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Marek Stankiewicz

Lek. med. Marek Stankiewicz jest specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych z wieloletnim stażem praktycznym. Uczelnię medyczną ukończył w 1979 roku. Pięć lat później uzyskał pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych. Jednocześnie stale pogłębiał wiedzę i doskonalił swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w profesjonalnych kursach i szkoleniach w zakresie technik endoskopowych. W 1992 roku zdobył drugi stopień specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych. Od wielu lat służy pacjentom swoją wiedzą i doświadczeniem praktycznym. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Stankiewicz

Lek. med. Marek Stankiewicz udziela porad i konsultacji w zakresie chorób wewnętrznych. Przeprowadza także diagnostyczne i lecznicze procedury endoskopowe, w tym zabiegi gastroskopii oraz kolonoskopii wraz z pobraniem wycinków do badań histopatologicznych. Doktor Stankiewicz przeprowadza także zabiegi implantacji balonu do żołądka u pacjentów leczących się z powodu otyłości olbrzymiej.

Endomed - lek. Marek Stankiewicz

Konsultacje

Konsultacja gastroenterologiczna
110

Diagnostyka i badania

Sigmoidoskopia 
310 zł - sigmoidoskopia z biopsją
od 250 do 310 
Kolonoskopie
Kolonoskopia diagnostyczna
Inne nazwy:

420
Kolonoskopia diagnostyczna z pobraniem wycinków
Inne nazwy:

480
Kolonoskopia z usunięciem polipów / ciał obcych
Inne nazwy:

620
Znieczulenie anestezjologiczne do kolonoskopii 
280 zł - znieczulenie do dwóch badań endoskopowych
od 220 do 280 
Gastroskopie
Gastroskopia diagnostyczna
290
Gastroskopia z pobraniem wycinków
350
Gastroskopia z usunięciem polipów
590
Gastroskopia z testem na Helicobacter pylori
340
Znieczulenie anestezjologiczne do gastroskopii 
280 zł - znieczulenie do dwóch badań endoskopowych
od 220 do 280 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Marek Stankiewicz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska