dr n. med. Marek Winiarski

chirurg ogólny, gastrolog - Kraków

dr n. med. Marek Winiarski chirurg ogólny, gastrolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Marek Winiarski

Dr n. med. Marek Winiarski jest specjalistą chirurgii ogólnej, proktologiem oraz gastroenterologiem. Pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w 1998 roku. Pięć lat później przystąpił do kolejnego egzaminu specjalistycznego z tej samej dziedziny i uzyskał tytuł specjalisty drugiego stopnia. W 2010 roku poszerzył swoją wiedzę i doświadczenie, zdobywając kolejną specjalizację z gastroenterologii.

Jest autorem licznych prac i artykułów naukowych publikowanych w pismach polsko i angielskojęzycznych dotyczących chirurgii endoskopowej i  zabiegów małoinwazyjnych. Jest również współautorem książki na temat chirurgii endoskopowej, oraz częstym prelegentem na  konferencjach naukowych i seminariach.

To członek Europejskiego Towarzystwa Endoskopii Przewodu Pokarmowego, Towarzystwa Chirurgów Polskich, a także Polskiego Stowarzyszenia Gastroenterologii.

Jego umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty zdobycie w trakcie profesjonalnych szkoleń w zakresie diagnostyki i leczenia schorzeń przewodu pokarmowego.

Dr n. med. Marek Winiarski pracuje na co dzień w II Katedrze Chirurgii Ogólnej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (Klinika Chirurgii Endoskopowej, Metabolicznej i Nowotworów Tkanek Miękkich).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Winiarski

Doktor nauk medycznych Marek Winiarski udziela porad i podejmuje się leczenia pacjentów borykających się ze schorzeniami przewodu pokarmowego.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu małoinwazyjnym (endoskopia, laparoskopia) schorzeń jelita grubego i odbytnicy.

Zdjęcia dr n. med. Marek Winiarski

Centrum Medyczne Skopia - dr n. med. Marek Winiarski

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
150
Konsultacja gastroenterologiczna 
konsultacja do gastroskopii lub kolonoskopii
180

Diagnostyka i badania

Kolonoskopie 
Inne nazwy:

konsultacja lekarska do badania - 150 zł
Kolonoskopia diagnostyczna 
Inne nazwy:

kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym- 750 zł kolonoskopia + gastroskopia- 600 zł kolonoskopia + gastroskopia w znieczuleniu ogólnym- 1090 zł

kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym- 750 zł
kolonoskopia + gastroskopia- 600 zł
kolonoskopia + gastroskopia w znieczuleniu ogólnym- 1090 zł
450
Gastroskopie 
konsultacja lekarska do badania - 150 zł
Gastroskopia diagnostyczna 
Inne nazwy:

gastroskopia + test urazowy- 260 zł gastroskopia w sedacji- 520 zł gastroskopia + kolonoskopia w zniecz. ogólnym - 1090 zł

gastroskopia + test urazowy- 260 zł
gastroskopia w sedacji- 520 zł
gastroskopia + kolonoskopia w zniecz. ogólnym - 1090 zł
220
Gastroskopia z testem na Helicobacter pylori
260

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marek Winiarski

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska