dr n. med. Margareta Budner

chirurg dziecięcy, chirurg plastyczny - Warszawa

dr n. med. Margareta Budner chirurg dziecięcy, chirurg plastyczny

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Margareta Budner

Dr n. med. Margareta Budner ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Poznaniu, następnie odbyła staż podyplomowy w Szpitalu Klinicznym w Gdańsku. Doskonaliła umiejętności praktyczne i poszerzała wiedzę w trakcie pracy na oddziale chirurgii dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym (WZS) w Koninie. Kolejnym krokiem w jej karierze zawodowej była specjalizacja w zakresie chirurgii dziecięcej, w ramach której szkoliła się w Klinice Chirurgii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Michałowicza w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów w Instytucie Pomniku Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. W okresie 2008-2015 pracowała w Instytucie Matki i Dziecka w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży. Ukończyła specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Jerzego Strużyny, Konsultanta Chirurgii Plastycznej. Aktualnie pracuje we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach i kursach oraz w krajowych i zagranicznych stażach, na których zapoznawała się z najnowszymi technikami zabiegowymi z zakresu onkologii, chirurgii i urologii dziecięcej, a także ginekologii i pediatrii.

Doktor Budner interesuje się chirurgią plastyczną, malarstwem, muzyką i turystyką.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Budner

Dr n. med. Margareta Budner posiada specjalizację w zakresie chirurgii dziecięcej oraz chirurgii plastycznej. 

Zdjęcia dr n. med. Margareta Budner

Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna - dr n. med. Margareta Budner

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Margareta Budner

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska