dr n. med. Maria Dresler

ginekolog-położnik - Łódź

dr n. med. Maria Dresler ginekolog-położnik

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Maria Dresler

Dr n. med. Maria Dresler to ambitny specjalista, który nie ustaje w podnoszeniu kwalifikacji. Bierze udział w szkoleniach i kursach poświęconych tematyce ginekologii plastycznej i uroginekologii, a także medycyny przeciwstarzeniowej i prewencyjnej. Potwierdzeniem jej dążeń są liczne posiadane przez nią dyplomy, w tym certyfikaty uprawniające do przeprowadzania zabiegów z użyciem laserów. Jest autorem i współautorem szeregu prac naukowych. Ponadto ukończyła specjalistyczne międzynarodowe szkolenie z medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej. Aktualnie należy do kadry lekarzy I Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Szpitala im. Madurowicza w Łodzi.

Doktor Dresler należy do uznanych stowarzyszeń naukowych: do Polskiego Towarzystwa Menopauzy oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii, jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej (Anti-Aging).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Dresler

Dr n. med. Maria Dresler specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. W codziennej pracy zajmuje się ginekologią klasyczną, jak również operacyjną i onkologiczną. Pomaga pacjentkom z problemem nietrzymania moczu, stosując metody zachowawcze i chirurgiczne. Przeprowadza zabiegi w ramach ginekologii plastycznej i estetycznej, zajmuje się także leczeniem zaburzeń statyki narządu rodnego. Zapewnia kompleksową opiekę medyczną kobietom w ciąży – zarówno fizjologicznej, jak i zagrożonej. 

Zdjęcia dr n. med. Maria Dresler

Multi Clinic Centrum Medyczne - dr n. med. Maria Dresler

No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna - dr n. med. Maria Dresler

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Maria Dresler

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.