lek. Maria Jurczyk

lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog - Warszawa

lek. Maria Jurczyk lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Maria Jurczyk

Lek. Maria Jurczyk jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego na Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizację z zakresu chorób wewnętrznych uzyskała po odbyciu rezydentury w Klinice i Oddziale Kardiologii Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Tytuł specjalisty z endokrynologii otrzymała w 2016 roku.

Doktor Jurczyk doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m.in. na Oddziale Endokrynologii Szpitala Bielańskiego, gdzie zajmowała się leczeniem osób z zaburzeniami funkcji tarczycy, przysadki, nadnerczy oraz pacjentkami z zaburzeniami miesiączkowania i hiperandrogenizmem.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Jurczyk

Lek. Maria Jurczyk udziela konsultacji z zakresu endokrynologii.

Premium Medical - lek. Maria Jurczyk

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Maria Jurczyk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska