lek. Maria Kociszewska-Tyburcy

chirurg plastyczny, chirurg ogólny - Warszawa

lek. Maria Kociszewska-Tyburcy chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. med. Maria Kociszewska-Tyburcy

Lek. med. Maria Kociszewska-Tyburcy jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, lekarzem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym. Uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskała w 1979 roku jako absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, gdzie zdobyła dyplom i tytuł lekarza medycyny. Cztery lata później ukończyła specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, a w roku 1990 w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie ukończyła pod kierunkiem prof. dr hab. n. med. Michała Kraussa specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej. 

Dr Daniluk jest członkiem prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw narodowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Europejskiego Stowarzyszenia Towarzystw Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Pacjentów przyjmuje w Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Sfera w Warszawie, prowadzi również w stolicy własny Ośrodek Chirurgii Estetycznej.

Osiągnięcia lekarza

Lek. med. Maria Kociszewska-Tyburcy jest lekarzem, dla którego doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów oraz satysfakcja pacjenta stanowią najwyższy priorytet, dlatego regularnie uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach i sympozjach naukowych, w trakcie których zdobywa nową wiedzę i doskonali swoje umiejętności zawodowe. W trakcie swojej pracy aktywnie współpracuje z lekarzami pokrewnych specjalizacji (przede wszystkim ze specjalistami z zakresu medycyny anti-aging, dermatologii estetycznej oraz leczenia otyłości) pod kątem właściwego przygotowania pacjenta do zabiegu chirurgicznego oraz leczenia uzupełniającego po operacji.

Dr Kociszewska-Tyburcy jest lekarzem, który umiejętnie łączy szeroką wiedzę i doświadczenie zawodowe z indywidualnym podejściem do potrzeb pacjenta, cierpliwością oraz taktem. Zawsze rzetelnie i przystępnie informuje pacjentów o przebiegu poszczególnych procedur medycznych i otacza ich troskliwą opieką przez cały okres trwania leczenia, poświęcając im maksimum swojego czasu i uwagi. Taka postawa zyskuje jej szacunek i zaufanie pacjentów, którzy w pozytywny sposób wypowiadają się na temat jej pracy na forach i portalach internetowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. M. Kociszewska-Tyburcy

Jako doświadczony specjalista chirurgii plastycznej dr Kociszewska-Tyburcy przeprowadza szeroki zakres operacji z tej dziedziny. Przeprowadza operacje korygujące kształt i wielkość piersi, w tym powiększanie przy pomocy implantów, pomniejszanie i podniesienie piersi. Zajmuje się również zabiegami z zakresu modelowania sylwetki: swoim pacjentom oferuje odsysanie tłuszczu oraz plastykę powłok brzusznych. Przeprowadza zabiegi liftingu twarzy, korekcji powiek dolnych i górnych oraz korekcji kształtu nosa, mogą się do niej również zgłosić pacjenci z problemem nadmiernie odstających uszu, u których przeprowadza plastykę korekcyjną. Wykonuje plastykę blizn pooperacyjnych oraz zajmuje się usuwaniem nieestetycznych zmian skórnych.

Centrum Medyczne Sfera - lek. Maria Kociszewska-Tyburcy

Konsultacje

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 
Inne nazwy:

konsultacja z chirurgiem plastycznym, konsultacja chirurga plastycznego, chirurg plastyczny wizyta prywatna

150

Chirurgia plastyczna

Operacje plastyczne powiek 
Inne nazwy:

operacja powiek, plastyka powiek, korekta powiek, blefaroplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek, chirurgia plastyczna powiek

Plastyka chirurgiczna powiek górnych 
Inne nazwy:

operacja plastyczna powiek górnych, blepharoplastyka, operacyjna poprawa wyglądu powiek górnych, chirurgiczna plastyka powiek górnych, lifting chirurgiczny powiek górnych, lifting operacyjny powiek górnych

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150
od 4 100
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych 
Inne nazwy:

operacja plastyczna dolnych powiek, operacyjna poprawa wyglądu powiek dolnych, chirurgiczna plastyka powiek dolnych, lifting chirurgiczny powiek dolnych, lifting operacyjny powiek dolnych

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150
od 4 000 do 4 600 
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych 
Inne nazwy:

operacja plastyczna powiek dolnych i górnych, operacyjna poprawa powiek dolnych i górnych

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150

Opis zabiegu »
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150
od 7 000 do 7 500 
Operacje plastyczne uszu
Korekcja odstających uszu 
Inne nazwy:

operacja odstających uszu, plastyka odstających uszu, korekta odstających uszu, odstające uszy zabieg operacyjny

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150

Opis zabiegu »
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150
3 500
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha 
Inne nazwy:

zszycie naderwanego płatka ucha, operacja rozerwanego płatka ucha, rozerwany płatek ucha zeszycie

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150

Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej - cena 150
900

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Maria Kociszewska-Tyburcy

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.