lek. Mariusz Bednarczyk

chirurg onkolog, chirurg ogólny, proktolog - Warszawa

lek. Mariusz Bednarczyk chirurg onkolog, chirurg ogólny, proktolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Mariusz Bednarczyk

Lek. Mariusz Bednarczyk jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Studia ukończył w roku 1992, a cztery lata później uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej. Egzamin specjalizacyjny zdał na Uniwersytecie Warszawskim. Doktor Bednarczyk posiada również specjalizację drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii onkologicznej, którą uzyskał w 2000 roku po zakończonym sukcesem egzaminie w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się, publikując artykuły i doniesienia naukowe w prasie specjalistycznej.

Doktor Bednarczyk sukcesywnie podnosi jakość świadczonych medycznych. Systematycznie uczestniczy w certyfikowanych kursach, szkoleniach oraz konferencjach medycznych, na których podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Bednarczyk

Lek. Mariusz Bednarczyk przeprowadza diagnostykę oraz chirurgiczne leczenie zmian skórnych. Ponadto świadczy usługi medyczne w dziedzinie proktologii.

Zdjęcia lek. Mariusz Bednarczyk

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - lek. Mariusz Bednarczyk

Konsultacje

Konsultacja chirurgiczna
200
Konsultacja proktologiczna
200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Mariusz Bednarczyk

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska