dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Znajomość języków: angielski

Informacje ogólne - dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

Dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskała w 1990 roku jako absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Krakowie, a trzy lata później ukończyła I stopnień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. W 2002 roku uzyskała tytuł specjalisty chirurgii plastycznej II stopnia. W 2014 roku przyznano jej tytuł naukowy doktora nauk medycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywała w uznanych polskich placówkach medycznych, w tym na Oddziale Chirurgii Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie, a także w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń Akademii Medycznej w Gdańsku.

Dr Raczkowska-Muraszko jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Szczególny nacisk kładzie na najwyższy poziom świadczonych przez siebie usług, dlatego systematycznie podnosi swoją wiedzę oraz kompetencje zawodowe. Osiąga to poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych z zakresu chirurgii plastycznej, a także sympozjach oraz konferencjach naukowych.

Jest lekarzem, dla którego satysfakcja i dobre samopoczucie pacjenta ma znaczenie priorytetowe. Umiejętnie łączy fachową wiedzę z sympatycznym, ciepłym podejściem do ludzi i cierpliwością, chętnie odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Dzięki temu cieszy się wśród pacjentów ogromnym szacunkiem i zaufaniem, co potwierdzają również liczne pozytywne komentarze na portalach branżowych.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Raczkowska-Muraszko

Dr Raczkowska-Muraszko przeprowadza szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i terapii laserowej. Specjalizuje się w zabiegach chirurgii plastycznej piersi: jej pacjentki mogą poddać się powiększaniu, redukcji czy mastopeksji, czyli liftingowi piersi. Przeprowadza także zabiegi chirurgicznego leczenia ginekomastii, czyli nadmiernie rozrośniętych gruczołów sutkowych u mężczyzn. Wykonuje liczne zabiegi chirurgicznego modelowania sylwetki, w tym liposukcję różnych okolic ciała oraz plastykę powłok brzucha, mogą się do niej także zgłosić panie z problemem przerostu warg sromowych mniejszych. Koryguje kształt i rozmiar nosa, likwiduje problem odstających uszu, przeprowadza też zabiegi korekcji powiek.

Zdjęcia dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska