mgr Marzena Dubas

trycholog - Bielsko-Biała

mgr Marzena Dubas trycholog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - mgr Marzena Dubas

Mgr Marzena Dubas jest absolwentką Studium Medycznego na Wydziale Fizjoterapii oraz Studium Kosmetycznego. Ukończyła również studia na Akademii Ekonomicznej. Posiada tytuł trychologa, kosmetologa oraz fizjoterapeuty. Od wielu lat przedmiotem jej zainteresowań zawodowych jest medycyna i nauki pokrewne.

W 2008 roku otworzyła Instytut Kosmetyczny w Bielsku-Białej. Obecnie prowadzi MD MEDMIX, w którym zajmuje się leczeniem schorzeń skóry głowy i włosów. Główne zainteresowanie Marzeny Dubas skupia się na problemach związanych z włosami. W tym celu ukończyła pod auspicjami Kliniki Kolasiński HAIR CLINIC POZNAŃ Studium Tricology Clinical Education.

Aktualnie ściśle współpracuje z dr Maciejem Borejszą przy wykonywaniu zabiegów chirurgii odtwórczej włosa oraz zabiegów z zakresu medycyny włosa.

Osiągnięcia specjalisty

Mgr Marzena Dubas to wykwalifikowany kosmetolog i fizjoterapeuta oraz specjalistka trychologii. Nie ustaje w ciągłym poszerzaniu zakresu swojej wiedzy medycznej, czego potwierdzeniem są posiadane przez nią certyfikaty i dyplomy. Tajników innowacyjnych technik zabiegowych uczy się od najlepszych specjalistów. W 2013 roku przeszła prestiżowe szkolenie w Międzynarodowej Akademii Mikropigmentacji Włosów w Izraelu (Israeli Center for Studies of Hair Simulation by Adi Schendel). Zyskała dzięki niemu praktyczne umiejętności oraz uprawnienia do przeprowadzania zabiegów metodą mikrosymulacji pęcherzykowej włosa.

Specjalistka systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, by służyć pacjentom wysoką jakością usług medycznych. Sukcesywnie zgłębia wiedzę teoretyczną, a także doskonali umiejętności praktyczne w zakresie medycyny włosa.

Zabiegi, w których specjalizuje się mgr M. Dubas

Mgr Marzena Dubas to trycholog, analityk i diagnosta. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń owłosionej skóry głowy oraz włosów. Celem jej głównych zainteresowań zawodowych jest problem nadmiernego wypadania włosów. Przeprowadza terapię z wykorzystaniem chirurgicznych i niechirurgicznych metod leczenia problemów włosów. Wśród nich można wymienić operację transplantacji włosów oraz tzw. mikropigmentację włosów. Aby móc wykonywać tego typu zabiegi, ukończyła cykl specjalistycznych szkoleń z zakresu trychologii. Zajmuje się również leczeniem łupieżu (kosmetycznego oraz suchego i tłustego), a także pomaga osobom borykającym się z łojotokiem.

Efekty pracy lekarza - zdjęcia przed i po zabiegu

Zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze. Pragniemy, by każdy pacjent miał pełen obraz lekarza, któremu powierza swoje zdrowie. Poniżej prezentowane są zdjęcia przed i po zabiegach, które przeprowadzała mgr Marzena Dubas. Zobacz wszystkie zdjęcia przed i po zabiegach (6)

Zdjęcia mgr Marzena Dubas

MD Medmix - mgr Marzena Dubas

Konsultacje

Konsultacja trychologiczna
20 min
100 Rozwiń szczegóły

Leczenie łysienia

Zabiegi mikropigmentacji 
Inne nazwy:

zagęszczanie włosów mikropigmentacją, kamuflaże blizn metodą mikropigmentacji, mikropigmentacja włosów, scalp micropigmentation, mikropigmentacja skóry głowy, maskowanie łysienia mikropigmentacją

Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola 
Inne nazwy:

mikropigmentacja zakoli, kamuflaż ubytku włosów likwidacja zakoli, zakola maskowanie wypadania włosów, permanentne maskowanie łysienia likwidacja zakoli, dermatografia, kamuflaż ubytku włosów, odtworzenie linii włosów po urazie, odtworzenie ubytku włosow po operacji, kamuflaż ubytku włosów w zakolach u mężczyzn, kamuflaż wypadania włosów u mężczyzn, kamuflaż łysienia męskiego - zakola

od 1 500 do 2 000  Rozwiń szczegóły
Mikropigmentacja włosów na głowie - zakola + szczyt głowy 
Inne nazwy:

mikropigmentacja zakoli i szczytu głowy, kamuflaż ubytku włosów na głowie, zakola maskowanie wypadania włosów, mikropigmentacja szczytu głowy maskowanie łysienia

od 2 500 do 4 000  Rozwiń szczegóły
Mikropigmentacja włosów na głowie - szczyt głowy 
Inne nazwy:

mikropigmentacja szczytu głowy, kamuflaż ubytku włosów na szczycie głowy, maskowanie wypadania włosów na szczycie głowy,

od 1 500 do 2 000  Rozwiń szczegóły
Mikropigmentacja włosów na głowie - cała głowa 
Inne nazwy:

mikropigmentacja skóry głowy, kamuflaż ubytku włosów na głowie, maskowanie wypadania włosów na głowie, mikropigmentacja skóry głowy maskowanie łysienia, wypadanie włosów mikropigmentacja

od 6 000 do 7 000  Rozwiń szczegóły
Mikropigmentacja - zagęszczenie naturalnych włosów 
Inne nazwy:

rzadkie włosy maskowanie metodą mikropigmentacji, mikropigmentacja w celu zagęszczenia włosów, maskowanie wypadania włosów, zagęszczanie włosów na głowie, zagęszczanie zarostu na twarzy, zagęszczenie włosów u kobiet metodą mikropigmentacji, zagęszczenie włosów u mężczyzn metodą mikropigmentacji

od 1 500 do 5 000  Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Zabiegi mikropigmentacji - zdjęcia przed i po zabiegu

Leczenie łysienia - zdjęcia przed i po zabiegu

Certyfikaty mgr Marzena Dubas

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.