lek. dent. Marzena Pucek

stomatolog, ortodonta - Lublin

lek. dent. Marzena Pucek stomatolog, ortodonta

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Marzena Pucek

Lek. dent. Marzena Pucek jest założycielką Kliniki Pięknego Uśmiechu. Od ponad 20 lat dba o piękne i zdrowe uśmiechy. W 1995 roku ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie stomatologii ogólnej oraz  specjalizację II stopnia w zakresie ortodoncji i ortopedii szczękowej. Doktor Pucek regularnie bierze czynny udział w konferencjach naukowych, a także w certyfikowanych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Jest czynnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO) – pełni funkcję  skarbnika w Lubelskim Regionalnym Kole PTO. Należy do Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS), World Federation of Orthodontists (WFO) i American Association of Orthodontist (AAO). Jest byłym wieloletnim pracownikiem Katedry i Zakładu Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Zajmuje się podyplomowym kształceniem lekarzy z zakresu ortodoncji.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Pucek

Lek. dent. Marzena Pucek przeprowadza leczenie ortodontyczne dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Prowadzi leczenie skojarzone ortodontyczno-chirurgiczne. Swoim pacjentom oferuje zarówno klasyczne aparaty z zamkami metalowymi, z zamkami estetycznymi oraz niewidoczne aparaty lingwalne – jest certyfikowaną specjalistką w tym zakresie. Leczy wady zgryzu również nakładkami Clear Aligner. Jest znakomicie wykwalifikowana i doświadczona, dzięki czemu świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Pacjenci cenią ją za indywidualne podejście oraz konkretny i kompleksowy plan leczenia.

Zdjęcia lek. dent. Marzena Pucek

Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek - lek. dent. Marzena Pucek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Marzena Pucek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska