lek. Mateusz Janik

traumatolog, ortopeda - Warszawa

lek. Mateusz Janik traumatolog, ortopeda

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Mateusz Janik

Lek. Mateusz Janik jest absolwentem Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończył w 2010 roku. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu MSWiA w Olsztynie. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu i pełni funkcję asystenta w zespole Centrum Leczenie Urazów Sportowych prowadzonego przez doktora Roberta Śmigielskiego.

Był uczestnikiem zagranicznych praktyk, które odbywały się m.in. w: brazylijskim Universidade Federal do Piauí, niemieckim Heinrich-Heine Universität oraz Uni-Klinik w Duesseldorfie, a także znajdującej się na terenie Wielkiej Brytanii Klinice Neurologii Royal Devon and Exeter Hospital.

Czynnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach z zakresu ortopedii i traumatologii. Między innymi, w 2012 roku brał udział w kursie chirurgii kolana, a rok później w kongresie dotyczącym nowego spojrzenia na anatomię i biomechanikę stawu rzepkowo-udowego  w kolanach dziecięcych.

Doktor Janik udziela się także na polu naukowym. Publikuje własne artykuły dotyczące urazów u sportowców, które później ukazują się na portalach internetowych. Od 2011 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii Sportowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Janik

Lek. Mateusz Janik zajmuje się leczeniem kontuzji u osób czynnie uprawiających sport. Podejmuje się leczenia i  wykonuje zabiegi w obrębie stawu kolanowego i skokowego.

Zdjęcia lek. Mateusz Janik

Carolina Medical Center - lek. Mateusz Janik

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Mateusz Janik

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska