dr n. med. Mateusz Łasecki

radiolog - Wrocław

dr n. med. Mateusz Łasecki radiolog Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – dr n. med. Mateusz Łasecki

Dr n. med. Mateusz Łasecki ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2016 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych po obronie pracy nt. diagnostyki obrazowej nowotworów dzieci i młodzieży. Aktualnie jest asystentem w Katedrze Radiologii Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Jest członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR), Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego (ESR), Europejskiego Towarzystwa Diagnostyki Obrazowej Układu Mięśniowo-Szkieletowego (ESSR) oraz Europejskiego Towarzystwa Radiologii Onkologicznej (ESOI). Uczestniczy w kursach z zakresu ultrasonografii układu mięśniowo-szkieletowego, diagnostyki obrazowej serca i naczyń klatki piersiowej. Jest autorem szeregu publikacji naukowych oraz książki na temat układu mięśniowo-szkieletowego. Angażuje się w inicjatywy prozdrowotne – był jednym z realizatorów wrocławskiej edycji "Projekt Test".

Prywatnie pasjonuje się sportem. Między innymi, jest zdobywcą srebrnego medalu w XIII Otwartych Akademickich Mistrzostwach Polski w Kulturystyce, kilku medali w zawodach w modern ju-jitsu oraz posiadaczem czarnego pasa (1 Dan).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Łasecki

Dr n. med. Mateusz Łasecki to specjalista radiologii. Szczególnym przedmiotem jego zainteresowań zawodowych jest diagnostyka obrazowa nowotworów dzieci i młodzieży oraz diagnostyka obrazowa układu mięśniowo-szkieletowego.

Proclinic

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Mateusz Łasecki