lek. Michał Gierek

chirurg ogólny, urolog - Sosnowiec

lek. Michał Gierek chirurg ogólny, urolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. med.Michał Gierek

Lekarz medycyny, Michał Gierek, specjalizuje się w zakresie urologii. Systematycznie bierze udział w konferencjach i kongresach naukowych oraz kursach doskonalących, na których podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek.med. M. Gierek

Lek.med. Michał Gierek konsultuje pacjentów cierpiących z powodu schorzeń układu moczowo-płciowego. Wykonuje USG urologiczne. Udziela porad w zakresie zaburzeń mikcji (m.in. nietrzymania moczu, częstomoczu czy nadmiernego oddawania moczu) a ponadto diagnozuje i leczy choroby gruczołu krokowego (prostaty). Posiada duże doświadczenie w leczeniu ostrych i przewlekłych infekcji dróg moczowych. Zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem zmian nowotworowych. Konsultuje również pacjentów z zaburzeniami erekcji i impotencją.

Zdjęcia lek. Michał Gierek

Poliklinika Doktora Bessera - lek. Michał Gierek

Konsultacje

Konsultacja urologiczna 
w cenę wliczoną jest konsultacja urologiczna + usg + zabieg pomiaru ciśnienia moczu - uroflowmetria (jeśli jest taka konieczność)
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Michał Gierek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska