lek. Michał Jarosiński

ginekolog-położnik - Kielce

lek. Michał Jarosiński ginekolog-położnik

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Michał Jarosiński

Lek. Michał Jarosiński ukończył studia na Wydziale Lekarskim w 2007 roku. Uzyskał tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii w 2015 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Dbając o najwyższy standard przeprowadzanych zabiegów, regularnie uczestniczy w licznych specjalistycznych szkoleniach oraz kongresach z dziedziny ginekologii i ginekologii estetycznej. Posiada certyfikaty technik laserowych systemem MonaLisa Touch, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu i zaburzeń statyki narządów miednicy mniejszej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Jarosiński

Lek. Michał Jarosiński specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii, ginekologii estetycznej oraz laseroterapii. Oferuje bardzo szeroki wachlarz procedur z użyciem systemu MonaLisa Touch. Specjalizuje się w laserowym liftingu pochwy, nieinwazyjnym leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu i menopauzalnej suchości pochwy. Wykonuje także laserowe wybielanie warg sromowych i labioplastykę. Wykorzystuje kwas hialuronowy do modelowania i rewitalizacji warg sromowych oraz nici Vaginal Narrower do liftingu krocza. Przeprowadza konsultacje ginekologiczne, a także specjalizuje się w doborze odpowiedniej dla danej pacjentki metody antykoncepcyjnej – tzw. antykoncepcja szyta na miarę (antykoncepcja hormonalna, systemy wewnątrzmaciczne antykoncepcyjne Jaydess, Mirena, implant podskórny IMPLANON NXT).

Zdjęcia lek. Michał Jarosiński

Gemma - Centrum Medycyny Intymnej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Michał Jarosiński