lek. dent. Michał Jesion

stomatolog - Wrocław

lek. dent. Michał Jesion stomatolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Michał Jesion

Lek. dent. Michał Jesion to absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Afirmant zastosowania laserów w leczeniu stomatologicznym, szczególnie w stomatologii zachowawczej. Do procesu leczenia podchodzi kompleksowo, jest zwolennikiem holistycznego leczenia. Kieruje się zasadą „nigdy nie wybierać mniejszego zła, lecz wybierać większe dobro”. Jego zainteresowania zawodowe oscylują również wokół zagadnień bólu i jego psychologicznych uwarunkowań. To członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej i Polskiego Towarzystwa Badania Bólu. Aktywnie uczestniczy w World Clinical Laser Institute. Corocznie bierze udział w kongresach i zjazdach lekarzy na terenie Polski i Europy. Jest autorem licznych publikacji naukowych, publikuje między innymi w „Magazynie stomatologicznym”. Według opinii pacjentów jest lekarzem godnym polecenia.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Jesion

Doktor Michał Jesion w leczeniu stomatologicznycm wykorzystuje nowoczesne techniki laserowe. Oferuje swoim pacjentom zabiegi z zakresu chirurgii oraz implantologii stomatologicznej. Ukończył kurs przygotowujący do zabiegów podnoszenia dna zatoki szczękowej. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, przeprowadza również leczenie kanałowe.

Zdjęcia lek. dent. Michał Jesion

DENTAL cover - lek. dent. Michał Jesion

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska