lek. dent. Michał Karpiński

stomatolog - Radom, Warszawa

lek. dent. Michał Karpiński stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Michał Karpiński

Lekarz dentysta Michał Karpiński jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończył w 2005 roku. Posiada dziesięcioletni staż pracy na Oddziale Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Wojskowego Instytutu Medycznego, gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz wykonuje świadczenia stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej.

Lek. dent. Michał Karpiński nieustannie doskonali swoje umiejętności i zdobywa nowe doświadczenie praktyczne poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach oraz kongresach naukowych organizowanych zarówno w kraju, jak i za granicą (Stany Zjednoczone, Izrael).

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Karpiński

Lek. dent. Michał Karpiński jest specjalistą w zakresie chirurgii stomatologicznej. Przeprowadza także zabiegi z zakresu implantologii oraz protetyki opartej na implantach. Wykonuje zabiegi wszczepiania implantów, przeszczepy bloczków kostnych oraz zabiegi podnoszenia dna zatoki szczękowej. W ramach praktyki protetycznej wykonuje korony, mosty oraz protezy oparte na implantach.

W swojej codziennej praktyce lek. dent. Michał Karpiński przeprowadza także zabiegi stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym oraz wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej (ekstrakcje zębów, w tym ósemek, resekcje oraz usuwanie torbieli).

Centrum Stomatologiczne Demed Radom - lek. dent. Michał Karpiński

Konsultacje

Konsultacja protetyczna
50
Konsultacja stomatologiczna
50

Stomatologia

Implanty stomatologiczne
Implanty zębowe
Implanty zębowe Bego 
Konsultacja stomatologiczna - cena 50
w cenie implant, śruba gojąca, konsultacje i kontrole
2 500
Implanty zębowe Straumann 
Konsultacja stomatologiczna - cena 50
w cenie implant, śruba gojąca, konsultacje i kontrole
3 700
Korony na implantach
Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie 
Konsultacja stomatologiczna - cena 50
1900 zł - przy implancie Bego;
3000 zł - przy implancie Straumann
od 1 900 do 3 000 
Korona porcelanowa (na podbudowie z metalu) na implancie 
Konsultacja stomatologiczna - cena 50
1500 zł - przy implancie Bego;
2000 zł - przy implancie Straumann
od 1 500 do 2 000 
Chirurgia stomatologiczna
Podniesienie dna zatoki
Podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwartą
Konsultacja stomatologiczna - cena 50
od 3 000

Centrum Stomatologiczne Demed Wola - lek. dent. Michał Karpiński

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Michał Karpiński

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska