dr n. med. Michał Lipa

ginekolog-położnik - Warszawa

dr n. med. Michał Lipa ginekolog-położnik

Przyjmuje:

Informacje ogólne – dr n. med. Michał Lipa

Dr n. med. Michał Lipa dyplom i prawo do wykonywania zawodu uzyskał w 2015 roku. Od tej pory sukcesywnie podnosi kwalifikacje. Jest współpracownikiem I Kliniki Położnictwa i Ginekologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy pl. Starynkiewicza w Warszawie. Dysponuje certyfikatem Fetal Medicine Foundation, uprawniającym do wykonywania badań przesiewowych w I trymestrze ciąży oraz certyfikatem USG wydanym przez CRIFM PMC w Osace w Japonii. 

Doktor regularnie bierze udział w krajowych i zagranicznych kursach doskonalących, stażach oraz konferencjach naukowych. Należy do działającego przy Polskim Towarzystwie Ginekologicznym Klubu 35, który zrzesza młodych naukowców, oraz do International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Lipa

Dr n. med. Michał Lipa specjalizuje się w położnictwie i ginekologii. Przeprowadza pełną diagnostykę prenatalną, w tym diagnostykę ultrasonograficzną, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki wad ośrodkowego układu nerwowego u płodów. Prowadzi ciąże fizjologiczne i powikłane, a także ciąże bliźniacze. Interesuje się terapią płodu.

Zdjęcia dr n. med. Michał Lipa

Premium Medical - dr n. med. Michał Lipa

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna 
180 - 200 zł - konsultacja,
310 - 350 zł - konsultacja + USG ginekologiczne;
250 zł - konsultacja ginekologiczno-endokrynologiczna;
100 zł - konsultacja recepturowa
200

Leczenie niepłodności

Leczenie niepłodności u kobiet
USG monitorowanie owulacji w leczeniu niepłodności
Konsultacja ginekologiczna - cena 200
100

Diagnostyka i badania

USG ginekologiczne i położnicze
USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne
170
USG I trymestru
300
USG II trymestru
280
USG III trymestru
280
USG 3D / 4D położnicze 
USG 3D I trymestru - 400 zł; USG 3D II trymestru - 350 zł; USG 3D III trymetru - 350 zł
270
USG ciąży mnogiej
270
USG prenatalne
Badanie USG ciąży między 11-14 tygodniem ciąży. wg zaleceń PTG I FMF z oceną ryzyka
300
Badanie USG ciąży między 18-22 tygodniem ciąży (połówkowe) wg zaleceń PTG
280
Badanie USG ciąży między 28-32 tygodniem ciąży wg zaleceń PTG z ew. badaniem Doppler
280

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Michał Lipa

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska