lek. Michał Maciejewski

ginekolog, ginekolog-onkolog - Wrocław

lek. Michał Maciejewski ginekolog, ginekolog-onkolog

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Michał Maciejewski

Lek. Michał Maciejewski uprawnienia lekarza medycyny uzyskał w 1994 roku. Cztery lata później ukończył specjalizację I stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, a w 2004 roku został specjalistą w tej dziedzinie. W 2008 roku nadano mu również tytuł specjalisty w zakresie ginekologii onkologicznej. Doświadczenie w zawodzie lekarza zdobył pracując m.in. na Oddziale Ginekologii Onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu. Należy m.in. do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Maciejewski

Zakres pracy lek. Michała Maciejewskiego obejmuje leczenie i diagnostykę chorób kobiecych w zakresie dolegliwości ginekologicznych ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń onkologicznych. Specjalizuje się w wykonywaniu m.in. badań ultrasonograficznych, histopatologicznych, cytologicznych oraz wykonuje nakłucie szpiku. W ramach ginekologii onkologicznej przeprowadza zaawansowane leczenie operacyjne zmian nowotworowych oraz guzów niezłośliwych. Posiada również odpowiednie kwalifikacje do wykonywania chemioterapii oraz radioterapii. Leczy schorzenia szyjki macicy, zespół policystycznych jajników, niepłodność oraz dolegliwości związane z menopauzą.

Zdjęcia lek. Michał Maciejewski

OnkoGin - lek. Michał Maciejewski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Michał Maciejewski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.