lek. Michał Pusty

chirurg ogólny, proktolog - Warszawa, Łódź

lek. Michał Pusty chirurg ogólny, proktolog

Znajomość języków: angielski



Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Michał Pusty

Lek. Michał Pusty jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Po zakończeniu studiów odbył podyplomowy staż w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 w Łodzi. W 2016 roku zdobył specjalizację z chirurgii ogólnej, którą realizował pod kierownictwem prof. Adama Dzikiego i patronatem Ministra Zdrowia w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM w Łodzi. Obecnie sprawuje funkcję młodszego asystenta w tej placówce.

Lek. Michał Pusty ma na swoim koncie zagraniczne i krajowe szkolenia z zakresu technik chirurgicznych (2014 rok, Aesculap Academy), kurs w Akademii Chirurgii Małoinwazyjnej (2011 rok) oraz szkolenie Basic of Laparoscopic Surgery, które odbywało się w 2011 roku w Niemczech. W 2015 roku odbył także szkolenie w Centrum Onkologii Instytutu im. M. Skłodowskiej-Curie u Koordynatora Programu badań przesiewowych dla wczesnego wykrywania raka jelita grubego pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Jarosława Reguły. Ponadto brał udział w warsztatach z endoskopowej dyssekcji podśluzówkowej guzów jelita grubego. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich. Na swoim koncie ma również szereg publikacji naukowych, między innymi "Satisfaction with life after rectal prolapse surgery”.

Doświadczenie w zakresie proktologii zdobywał m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Łodzi, na Oddziale Chirurgii z Pododdziałem Proktologii w Szpitalu na Solcu w Warszawie, gdzie aktualnie przeprowadza zabiegi operacyjnie, a także pod okiem światowej sławy  proktolog z Cleveland Clinic w USA – Tracy Hull, z którą miał okazję wspólnie operować i asystować jej w trakcie wykonywanych zabiegów. Lek. Michał Pusty zdobywał również doświadczenie w zakresie technik i procedur endoskopowych. W centrum jego zainteresowań zawodowych znajdują się zabiegi endoskopowe dolnego odcinka przewodu pokarmowego.

Oprócz podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych i doskonalenia umiejętności lek. Michał Pusty zajmował się także organizacją konferencji naukowych, w tym 65. Kongresu Towarzystwa Chirurgów Polskich w 2011 roku. W latach 2012-2016 był organizatorem konferencji: Chirurgia "Co nowego”, a od 2013 roku współorganizuje także odbywające się cyklicznie Międzynarodowe Sympozja Proktologiczne, na których swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się specjaliści z całego świata.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Pusty

Lek. med. Michał Pusty udziela porad i konsultacji iw zakresie chirurgii ogólnej i proktologii. W swojej codziennej praktyce lekarskiej zajmuje się wykonywaniem kolonoskopii i rektoskopii.

Lek. Michał Pusty zajmuje się zakładaniem stentów jelitowych u pacjentów z guzami jelita grubego, zabiegami polipektomii w obrębie jelita grubego oraz m.in. tamowaniem krwawień z dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Przeprowadza również mukozektomię płaskich zmian polipowatych oraz śródoperacyjną kolonoskopię.

Zdjęcia lek. Michał Pusty

MediSpace – Przychodnia Lekarska - lek. Michał Pusty

Chirurgia ogólna

Leczenie chorób odbytu
Leczenie hemoroidów, żylaków odbytu
Leczenie hemoroidów metodą Barrona 
Inne nazwy:

za jedną gumkę

za jedną gumkę
od 300
Leczenie szczeliny odbytu
Operacja szczeliny odbytu 
2000 zł - Wycięcie szczeliny odbytu (+znieczulenie);
2500 zł - Wycięcie szczeliny odbytu wraz z ostrzykiwaniem zwieracza toksyną botulinową (znieczulenie ogólne+miejscowe)
od 2 000
Chirurgiczne usunięcie fałdów okołoodbytniczych 
Wycięcie fałdu brzeżnego
od 1 000
Nacięcie ropnia okołoodbytowego
od 800
Nacięcie zakrzepu przyodbytowego 
Nacięcie zakrzepu przyodbytowego w znieczuleniu miejscowym+wizyta kontrolna po zabiegu
od 400
Drobne zabiegi chirurgiczne
Usunięcie wrastającego paznokcia chirurgicznie
od 650
Nacięcie ropnia
od 350
Szycie rany 
do 3 szwów
od 170
Zdjęcie szwów 
w ramach konsultacji
od 160

Diagnostyka i badania

Kolonoskopie
Kolonoskopia diagnostyczna z pobraniem wycinków 
Inne nazwy:

dodatkowo płatne badania histopatologiczne
od 450
Kolonoskopia z usunięciem polipów / ciał obcych 
Inne nazwy:

dodatkowo płatne badania histopatologiczne
od 580
Znieczulenie anestezjologiczne do kolonoskopii 
300 zł - Znieczulenie do kolonoskopii i gastroskopii przy łączonym zabiegu
250
Anoskopia 
koszt anoskopii + koszt wizyty proktologicznej
od 40

Szpital Prywatny Pulsmed - lek. Michał Pusty

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Michał Pusty

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska