lek. Michał Pytel

ginekolog-położnik - Kraków

lek. Michał Pytel ginekolog-położnik

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Michał Pytel

Lek. Michał Pytel ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum oraz Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest wieloletnim współpracownikiem Szpitala Położniczo-Ginekologicznego Ujastek i wykładowcą Szkoły Rodzenia Ujastek.

Kwalifikacje zawodowe zdobywał m.in. w trakcie kursów organizowanych przez Mazurską Szkołę Ultrasonografii i Ginekologii. Brał udział również w Małopolskich Warsztatach USG oraz w kursach operacji laparoskopowych Centrum Szkolenia Laparoskopowego przy Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Nie ustaje ciągłym w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych i pogłębianiu wiedzy.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Pytel

Lek. Michał Pytel specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób żeńskiego układu rozrodczego. Przeprowadza USG ginekologiczne, USG piersi oraz badania cytologiczne. Ponadto opiekuje się ciężarnymi pacjentkami, zapewniając im kompleksową diagnostykę prenatalną. Przeprowadza badania USG, monitorujące stan i rozwój ciąży. Zapewnia pacjentkom kompleksową opiekę w okresie okołoporodowym.

Zdjęcia lek. Michał Pytel

Scanmed Centrum Medyczne Armii Krajowej - lek. Michał Pytel

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna 
konsultacja z badaniem USG ginekologicznym - 190 zł;
porada - 120 zł;
porada (pierwszorazowa) - 150 zł;
porada (studentka) - 80 zł
150

Antykoncepcja

Antykoncepcja dla kobiet
Usunięcie wkładki / implantu antykoncepcyjnego 
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 150

Konsultacja ginekologiczna - cena 150
usunięcie wkładki
150
Założenie klasycznej spirali antykoncepcyjnej 
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 150

Konsultacja ginekologiczna - cena 150
bez kosztu wkładki
250

Diagnostyka i badania

Badania ginekologiczne
KTG płodu 
dzierżawa KTG (1 dzień) - 35 PLN;
dzierżawa KTG (1 tydzień) - 120 PLN;
dzierżawa KTG (1 miesiąc) - 450 PLN
30
Kolposkopia
150
Cytologia ginekologiczna 
do szczepienia HPV
20
USG ginekologiczne i położnicze
USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne
od 110 do 120 
USG ginekologiczne transwaginalne
120
USG III trymestru 
z oceną narządów płodu
260

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Michał Pytel

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska