dr n. med. Michał Skalski

chirurg onkolog, chirurg ogólny - Warszawa

dr n. med. Michał Skalski chirurg onkolog, chirurg ogólny

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Michał Skalski

Dr n. med. Michał Skalski uzyskał prawa do wykonywania zawodu w 2002 roku. Posiada specjalizację w dziedzinie chirurgii ogólnej, jest również specjalistą drugiego stopnia w zakresie chirurgii onkologicznej. Ponadto jest doktorem nauk medycznych. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i podnosi kwalifikacje. Bierze czynny udział w licznych kursach i szkoleniach tematycznych.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Skalski

Dr n. med. Michał Skalski specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób nowotworowych układu pokarmowego. Ponadto zajmuje się leczeniem przerzutów do wątroby.

Zdjęcia dr n. med. Michał Skalski

Onkolmed Lecznica Onkologiczna - dr n. med. Michał Skalski

Konsultacje

Konsultacja w zakresie chirurgii onkologicznej 
Inne nazwy:

konsultacja chirurga onkologa, konsultacja chirurgiczno onkologiczna, chirurg onkolog wizyta prywatna

200

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Michał Skalski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.