dr n. med. Michał Zawadzki

radiolog, diagnosta obrazowy - Warszawa

dr n. med. Michał Zawadzki radiolog, diagnosta obrazowy

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Michał Zawadzki

Dr n. med. Michał Zawadzki w 2003 roku ukończył studia w Akademii Medycznej w Warszawie. W 2010 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Jest również specjalistą w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej – specjalizację zdobył pod kierownictwem prof. Jerzego Waleckiego.

Posiada Europejski Dyplom Neuroradiologii (EDiNR). Należy do krajowych i zagranicznych stowarzyszeń naukowych, w tym do Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego, Sekcji Neuroradiologii (PLTR), Cardiovascular and Interventional Radiological Society of Europe (CIRSE), a także do The European Society of Neuroradiology (ESNR). Doktor jest również członkiem European Society of Minimaly Invasive Neurological Therapy (ESMINT) oraz The Radiological Society of North America (RSNA).

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. M. Zawadzki

Zakres działalności dra n. med. Michała Zawadzkiego obejmuje pełnoprofilową diagnostykę obrazową naczyń (USG Doppler, IVUS, angio-TK, angio-MR, wenografia-TK, wenografia-MR, flebografia) oraz diagnostykę obrazową innych obszarów ciała w TK i MR (włącznie z aplikacjami w neuroradiologii: DTI, PWI, H-MRS). Prowadzi diagnostykę obrazową w okresie pooperacyjnym oraz pozabiegowym.

Zajmuje się leczeniem schorzeń żylnych typu niewydolność żylna miednicy, zakrzepice żylne oraz niedrożności i zwężenia żył. Leczy żylaki powrózka nasiennego. W terapii pacjentów z chorobami żył stosuje metody takie jak wewnątrznaczyniowe embolizacje, trombolizę i trombektomię oraz implantacje stentów. W ramach neuroradiologii interwencyjnej przeprowadza zabiegi typu embolizacje malforacji naczyniowych i tętniaków, zajmuje się także leczeniem udarów. Zakres świadczonych przez niego usług obejmuje ponadto procedury z dziedziny radiologii interwencyjnej w leczeniu chorób naczyń obwodowych – w tym implantacje stentów czy stentgraftów.

Zdjęcia dr n. med. Michał Zawadzki

Klinika Flebologii - dr n. med. Michał Zawadzki

Konsultacje

Konsultacja radiologiczna
250 Rozwiń szczegóły
Konsultacja w zakresie radiologii interwencyjnej
250 Rozwiń szczegóły
Konsultacja neuroradiologiczna
250 Rozwiń szczegóły
Konsultacja neurointerwencyjna
250 Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Michał Zawadzki

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.