lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek

ginekolog-położnik - Rzeszów

lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek ginekolog-położnik

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek

Lek. med. Monika Dobrowolska-Kwiatek jest specjalistą ginekologii i położnictwa, absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który ukończyła w 1989 roku. Pięć lat później uzyskała tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa I stopnia, a w roku 1998 ukończyła specjalizację stopnia drugiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie pracy w uznanych placówkach medycznych. Obecnie pracuje na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Miejskiego w Rzeszowie oraz prowadzi specjalistyczny gabinet ginekologiczno-położniczy Esculap w Rzeszowie.

Systematycznie pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, a także konferencjach naukowych w zakresie ginekologii i położnictwa.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Dobrowolska-Kwiatek

Lek. med. Monika Dobrowolska-Kwiatek przeprowadza szeroki zakres badań i zabiegów w ramach ginekologii i położnictwa, w tym kolposkopię z torem wizyjnym, badania ultrasonograficzne piersi, USG ginekologiczne i położnicze oraz łyżeczkowanie jamy macicy. Wykonuje zabiegi usuwania polipów z szyjki macicy i operacje przydatków, a także zabiegi laserowego usuwania i zamrażania nadżerek. Prowadzi leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego, leczenie nietrzymania moczu oraz zaburzeń miesiączkowania. Przeprowadza też badania cytologiczne i wykonuje testy HPV. Zajmuje się prowadzeniem ciąży, pomaga dobrać odpowiednią metodę antykoncepcji oraz prowadzi leczenie dolegliwości okresu menopauzy.

Zdjęcia lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek

Gabinet MoJa estetyka - lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna 
cytologia w cenie konsultacji
150

Ginekologia estetyczna

Zwężanie pochwy laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 1 500 do 2 500 
Odmładzanie pochwy laserem
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 1 500 do 2 500 
Odmładzanie pochwy kwasem hialuronowym
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 2 500 do 2 800 
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
1 600
Odmładzanie warg sromowych laserem 
Konsultacja ginekologiczna - cena 150
Labioplastyka laserowa
od 2 500 do 3 500 

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie nietrzymania moczu u kobiet
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu
Inne nazwy:
Konsultacja ginekologiczna - cena 150

Konsultacja ginekologiczna - cena 150
od 1 500 do 2 500 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Monika Dobrowolska-Kwiatek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska