lek. Monika Gorbacka

ginekolog - Warszawa

lek. Monika Gorbacka ginekolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Monika Gorbacka

Lek. med. Monika Gorbacka-Babkiewicz wykonuje zawód lekarza od 1992 roku. Cztery lata później odbyła specjalizację z ginekologii i położnictwa I stopnia, a w 2002 roku – II stopnia.  Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Gorbacka

Lek. med. Monika Gorbacka-Babkiewicz dba o zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie żeńskich organów płciowych. Udziela konsultacji ginekologicznych oraz przeprowadza badania w postaci USG dopochwowego oraz ciąży, pobiera także wymaz cytologiczny. Zajmuje się również kobietami w okresie menopauzy.

Rodzinna Przychodnia - lek. Monika Gorbacka

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Rodzinna Przychodnia.

Konsultacje

Konsultacja ginekologiczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Monika Gorbacka

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.