lek. Monika Melon-Sapilak

lekarz chorób wewnętrznych - Wrocław

lek. Monika Melon-Sapilak lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Monika Melon-Sapilak

Lek. Monika Melon-Sapilak w 2002 roku ukończyła studia w Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Doktor posiada specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych. Obecnie sprawuje funkcję Ordynatora Oddziału Endokrynologii w Szpitalu Specjalistycznym EuroMediCare we Wrocławiu.

Monika Melon-Sapilak doświadczenie i wiedzę w dziedzinie chorób wewnętrznych i endokrynologii zdobywała w Oddziale Reumatologii oraz Oddziale Chorób Wewnętrznych Kliniki Chorób Wewnętrznych, a następnie w Oddziale Endokrynologii oraz Poradni Endokrynologicznej w Klinice Chorób Wewnętrznych, 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Sukcesywnie pogłębia wiedzę, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach. Ukończyła kurs ultrasonografii organizowany przez Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii. Dysponuje również certyfikatami Łódzkiej Szkoły Ultrasonografii i Biopsji Narządowej. Ponadto jest autorką i współautorką doniesień naukowych publikowanych w prasie specjalistycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Melon-Sapilak

Lek. Monika Melon-Sapilak specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń endokrynologicznych. Wykonuje badania USG tarczycy, naczyń szyi, jamy brzusznej i inne.

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią - lek. Monika Melon-Sapilak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Monika Melon-Sapilak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska