lek. dent. Monika Niewitecka

stomatolog - Wrocław

lek. dent. Monika Niewitecka stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Monika Niewitecka

Lek. dent. Monika Niewitecka jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów w 2007 roku odbyła staż podyplomowy w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką Stomatologiczną we Wrocławiu. Jej zawodowe zainteresowania oscylują wokół stomatologii i medycyny estetycznej – w niedługim czasie planuje poszerzyć swoją ofertę właśnie o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Systematycznie doskonali umiejęności, odbyła wiele kursów, a także uczestniczyła w konferencjach i kongresach naukowych.

Doktor Niewitecka prywatnie interesuje się dobrym kinem i książką. Jej pasją są również podróże oraz sport.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Niewitecka

Lek. dent. M. Niewitecka specjalizuje się w stomatologii zachowawczej. Ponadto wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Ukończyła kursy z zakresu estetycznej odbudowy zęba, a także leczenia protetycznego. Swoim pacjentom oferuje nowoczesne leczenie kanałowe przeprowadzane pod precyzyjnym mikroskopem.

Zdjęcia lek. dent. Monika Niewitecka

Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej - lek. dent. Monika Niewitecka

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Monika Niewitecka

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska