lek. dent. Monika Niewitecka

stomatolog - Wrocław

lek. dent. Monika Niewitecka stomatolog

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. dent. Monika Niewitecka

Lek. dent. Monika Niewitecka jest absolwentką Akademii Medycznej we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów w 2007 roku odbyła staż podyplomowy w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką Stomatologiczną we Wrocławiu. Jej zawodowe zainteresowania oscylują wokół stomatologii i medycyny estetycznej – w niedługim czasie planuje poszerzyć swoją ofertę właśnie o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Systematycznie doskonali umiejęności, odbyła wiele kursów, a także uczestniczyła w konferencjach i kongresach naukowych.

Doktor Niewitecka prywatnie interesuje się dobrym kinem i książką. Jej pasją są również podróże oraz sport.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. M. Niewitecka

Lek. dent. M. Niewitecka specjalizuje się w stomatologii zachowawczej. Ponadto wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Ukończyła kursy z zakresu estetycznej odbudowy zęba, a także leczenia protetycznego. Swoim pacjentom oferuje nowoczesne leczenie kanałowe przeprowadzane pod precyzyjnym mikroskopem.

Zdjęcia lek. dent. Monika Niewitecka

Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Monika Niewitecka