Monika Szymanek

fizjoterapeuta - Warszawa

Monika Szymanek fizjoterapeuta

Przyjmuje:

Informacje ogólne - Monika Szymanek

Monika Szymanek to specjalistka z zakresu fizjoterapii. Nie ustaje w podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych, czego dowodem jest ukończenie licznych kursów oraz szkoleń.

Zabiegi, w których specjalizuje się M. Szymanek

Monika Szymanek zajmuje się doradzaniem w zakresie dietetyki oraz układaniem, jak również przeprowadzaniem treningów mięśni dna miednicy i brzucha dla kobiet po porodzie.

Zdjęcia Monika Szymanek

Klinika Medifem - Monika Szymanek

Masaże

Masaże lecznicze
Masaż limfatyczny ręczny 
200 zł - Drenaż limfatyczny całego ciała - przyspiesza gojenie i poprawia efekt zabiegu;
1800 zł -
Rehabilitacja pooperacyjna - seria 10 drenaży limfatycznych
od 200 do 1 800  Rozwiń szczegóły

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty Monika Szymanek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska