lek. Monika Żynda-Szwarczyńska okulista

Znajomość języków: polski

Informacje ogólne - lek. Monika Żynda-Szwarczyńska

Lekarz medycyny Monika Żynda-Szwarczyńska jest specjalistą chorób oczu. Uczelnię medyczną ukończyła w 1993 roku. Cztery lata później zdobyła pierwszy stopień specjalizacji w zakresie okulistyki. Kolejny, drugi stopień specjalizacji w tej samej dziedzinie, uzyskała w 2002 roku.

Doktor Żynda-Szwarczyńska nieustannie doskonali swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach i kursach w zakresie okulistyki  schorzeń narządu wzroku.

Na co dzień pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. Prócz tego przyjmuje pacjentów we własnym gabinecie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. M. Żynda-Szwarczyńska

Lek. med. Monika Żynda-Szwarczyńska udziela porad i konsultacji w zakresie chorób oczu. W swojej codziennej praktyce okulistycznej wykonuje, między innymi, zabiegi przetykania kanalików łzowych u dzieci.

Zdjęcia lek. Monika Żynda-Szwarczyńska

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Monika Żynda-Szwarczyńska