prof. dr hab. n. med. Naďa Jirásková

okulista - Czeski Cieszyn

prof. dr hab. n. med. Naďa Jirásková okulista

Znajomość języków: polski, czeskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – prof. dr hab. n. med. Naďa Jirásková

Prof. dr n. med. Naďa Jirásková jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Medycyny Ogólnej Uniwersytetu Karola w Pradze. Studia ukończyła w 1989 roku.

W latach 1989-1993 pracowała jako drugi lekarz w Klinice Okulistycznej „ILF Masarykovy nemocnice v Ústí na Labem“. W 1993 roku podjęła pracę w Klinice Okulistycznej Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Karola i w Szpitalu Uniwersyteckim w miejscowości Hradec Králové. Jest także absolwentką kilku długich staży zagranicznych, w tym u prof. Finea w Eugene (Oregon, USA), u prof. Oshera w Cincinnati  (Ohio, USA) oraz u prof. Gregora w Londynie (Wielka Brytania).

W 1992 roku zdobyła specjalizację I stopnia, a cztery lata później specjalizację II stopnia w dziedzinie okulistyki. W 1997 roku na Wydziale lekarskim UK w miejscowości Hradec Králové obroniła pracę dyplomową w dziedzinie okulistyki i uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. W 2004 roku mianowano ją docentem w dziedzinie okulistyki, a w 2009 roku – profesorem. 

Profesor Jirásková posiada ogromny dorobek naukowy. Jest autorem i współautorem ponad 200 prac opublikowanych w renomowanych czasopismach branżowych, czterech monografii oraz rozdziałów do 8 książkek. W 2001 roku przyznano jej Nagrodę prof. MUDr. J. Vanýska, DrSc. za najlepszą opublikowaną pracę. Aktywnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych sympozjach (wygłosiła ponad 600 wykładów), była również współautorem kilku grantów badawczych.

Prof. N. Jirásková pełni funkcję Wiceprezesa  Rady Wydziałowej Katedry Oftalmologii i Komisji do obrony prac doktorskich oraz egzaminów w dziedzinie okulistyki. Szkoli innych specjalistów, prowadząc kursy neurooftalmologii oraz uczestniczy w przygotowaniu i prowadzeniu kursów alergologii klinicznej oraz mikrochirurgii oka.

Prof. Jirásková należy do Towarzystwa Oftalmologicznego J. E. Purkyně, American Society of Cataract and Refractive Surgery (ASCRS) oraz do European Society of Cataract and Refractive Surgeons (ESCRS).

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się prof. dr hab. n. med. N. Jirásková

Prof. Jirásková zajmuje się głównie tematyką mikrochirurgii oka, schorzeń powierzchni i przedniego fragmentu oka, neurooftalmologią i immunologią oczu oraz alergologią. W zakresie jej specjalizacji od wielu lat znajdują się również przeszczepy rogówek ocznych i wszczepianie keratoprotez.

Zdjęcia prof. dr hab. n. med. Naďa Jirásková

Klinika okulistyczna NeoVize - prof. dr hab. n. med. Naďa Jirásková

Konsultacje

Konsultacja okulistyczna 
Inne nazwy:

konsultacja z lekarzem okulistą

240

Okulistyka

Leczenie zaćmy 
Inne nazwy:

operacje zaćmy, operacje cataracty, leczenie katarakty, zaćma leczenie, katarakta leczenie operacyjne, leczenie zaćmy u osób starszych, zaćma u seniora leczenie

Badanie kwalifikacyjne do operacji zaćmy
1 oko
210
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki sferycznej standardowej 
Inne nazwy:

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki standardowej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki standardowej, leczenie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wykorzystaniem soczewki sferycznej, zabieg usunięcia zaćmy i wszczepienie sztucznej soczewki sferycznej, fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki zwijalnej, usunięcie zaćmy z wszczepem soczewki zwijalnej standardowej

1 oko
od 559 do 2 110 
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego 
Inne nazwy:

zabieg usunięcia zaćmy z wszczepem soczewki asferycznej z filtrem światła niebieskiego, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof IQ Natural

1 oko
od 1 099 do 2 650 
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki torycznej 
Inne nazwy:

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki torycznej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki torycznej, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof Toric

1 oko
od 1 299 do 2 850 
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej 
Inne nazwy:

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki wieloogniskowej, usunięcie katarakty z wszczepieniem soczewki wewnątrzgałkowej multifokalnej, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof ReSTOR

1 oko
od 1 949 do 5 340 
Operacja zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepieniem soczewki multifokalnej torycznej 
Inne nazwy:

fakoemulsyfikacja z wszczepieniem soczewki pseudoakomodacyjnej torycznej, usunięcie zaćmy z wszczepieniem soczewki wieloogniskowej torycznej, usunięcie katarakty z wszczepieniem soczewki wewnątrzgałkowej multifokalnej torycznej, operacja zaćmy z wszczepieniem soczewki Acrysof ReSTOR Toric

1 oko
od 5 124 do 6 675 

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty prof. dr hab. n. med. Naďa Jirásková

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.