lek. Nina Wyrzykowska

dermatolog, wenerolog - Środa Wielkopolska

lek. Nina Wyrzykowska dermatolog, wenerolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Nina Wyrzykowska

Lek. Nina Wyrzykowska jest lekarzem specjalistą dermatologiem i wenerologiem. W 2008 roku ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Po zakończonym stażu podyplomowym odbyła szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii w Szpitalu Klinicznym im. H. Święcickiego w Poznaniu. Pozytywnie zdany egzamin specjalizacyjny pozwolił uzyskać lek. Ninie Wyrzykowskiej tytuł specjalisty dermatologa i wenerologa. Dodatkowo lek. Nina Wyrzykowska jest absolwentką studiów podyplomowych w ramach Podyplomowego Niestacjonarnego Studium Metodologii Badań Naukowych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Jest współautorką kilkunastu publikacji i doniesień naukowych z zakresu dermatologii i alergologii. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Jest współbadaczem w badaniach klinicznych zajmujących się nowymi lekami w chorobach skóry.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. N. Wyrzykowska

Lek. Nina Wyrzykowska specjalizuje się w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej. Przeprowadza zabiegi typu rewitalizacja okolic oczu, procedury z zastosowaniem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i osocza bogatopłytkowego. Wykonuje peelingi chemiczne, zabiegi z nićmi PDO, mezoterapię igłową oraz  redukcję miejscowej tkanki tłuszczowej.

Dr Nina Wyrzykowska zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry dzieci i dorosłych takich jak trądzik pospolity i różowaty, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry i dermatozy o podłożu alergicznym oraz infekcyjnym, a także choroby włosów i paznokci. Jej szczególne zainteresowanie budzą alergiczne choroby skóry, w tym atopowe zapalenie skóry, któremu poświęciła swoją pracę doktorską.

Zdjęcia lek. Nina Wyrzykowska

Medicus Bonus Środa Wielkopolska - lek. Nina Wyrzykowska

Konsultacje

Konsultacja dermatologiczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Nina Wyrzykowska

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska