lek. Norbert Grel

diagnosta obrazowy - Radom

lek. Norbert Grel diagnosta obrazowy

Przyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Norbert Grel

Lek. Norbert Grel posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza. Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Systematycznie poszerza wiedzę i podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Doktor Grel zawodowo związany jest z Radomskim Szpitalem Specjalistycznym oraz prywatnymi placówkami medycznymi na terenie Radomia, województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. N. Grel

Lek. Norbert Grel posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki obrazowej, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki ultrasonograficznej i tomografii komputerowej.

W naszym Centrum oferuje pacjentom badania USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych oraz USG narządów jamy brzusznej. Wykonuje USG piersi, tarczycy, ślinianek, jąder i węzłów chłonnych. 

Centrum Medyczne Terpiłowski - lek. Norbert Grel

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG piersi
Inne nazwy:

90
USG węzłów chłonnych
90
USG tarczycy
90
USG jamy brzusznej
90
USG jąder
100
Badania USG Doppler
USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych
140

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Norbert Grel

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska