lek. Norbert Grel

diagnosta obrazowy - Radom

lek. Norbert Grel diagnosta obrazowy Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne – lek. Norbert Grel

Lek. Norbert Grel posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zawodzie lekarza. Jest absolwentem II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Systematycznie poszerza wiedzę i podnosi kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Doktor Grel zawodowo związany jest z Radomskim Szpitalem Specjalistycznym oraz prywatnymi placówkami medycznymi na terenie Radomia, województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego. 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. N. Grel

Lek. Norbert Grel posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie diagnostyki obrazowej, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki ultrasonograficznej i tomografii komputerowej.

W naszym Centrum oferuje pacjentom badania USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych oraz USG narządów jamy brzusznej. Wykonuje USG piersi, tarczycy, ślinianek, jąder i węzłów chłonnych. 

Centrum Medyczne Terpiłowski

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych
USG piersi
Inne nazwy:

100
USG węzłów chłonnych
100
USG tarczycy
100
USG jamy brzusznej
100
USG jąder
100
Badania USG Doppler
USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych
150

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Norbert Grel