Zobacz, gdzie skorzystasz z następujących usług:
  • Konsultacja okulistyczna150 zł
  • Kwalifikacja do zabiegu iniekcji doszklistkowej200 zł
  • Kwalifikacja do zabiegu wszczepienia soczewki fakijnej400 zł
  • Badanie kwalifikacyjne do operacji powiek
  • Pokaż więcej (22)
Opinie pacjentów:

"Jestem zachwycona podejściem do pacjenta, pełen profesjonalizm. Doktor nawet przez telefon udziela bardzo cennych informacji." - Jadwiga M

Placówki, w których przyjmuje:
  • Konsultacja okulistyczna150 zł
  • Kwalifikacja do zabiegu iniekcji doszklistkowej200 zł
  • Kwalifikacja do zabiegu wszczepienia soczewki fakijnej400 zł
  • Badanie kwalifikacyjne do operacji powiek
  • Pokaż więcej (22)
Opinie pacjentów:

"dr Andrzej Palacz to lekarz, który nie żałuje czasu poświęconego pacjentowi. W sposób rzeczowy i przystępny wyjaśnia, jakie rozwiązanie będzie dla pacjenta najlepsze." - Jerzy

Placówki, w których przyjmuje:

Dobry okulista w Szczecinie

Autor:

Ponieważ większość groźnych chorób oczu przebiega na początku bezobjawowo, a największy ich procent zwykle wykrywany jest podczas rutynowej kontroli wzroku trzeba pamiętać, że brak jakichkolwiek objawów ze strony wzroku nie oznacza, że mamy zdrowe oczy. Okulistę profilaktycznie powinno odwiedzać się co 2 lata i dotyczy to każdej grupy wiekowej, a zwłaszcza osób tzw. obciążonych ryzykiem genetycznym, u których w rodzinie była jaskra, co szczegółowo precyzują we wskazaniach specjaliści.

Zbadaj oczy – nie ślepnij!

Nowoczesne badania okulistyczne oferuje Gabinet Okulistyczno-Chirurgiczny prof. PUM, dr hab. n. med. Moniki Modrzejewskiej, specjalisty chorób oczu, w zakresie którego świadczy leczenie zachowawcze i chirurgiczne schorzeń oczu oraz badania ultrasonograficznych u dzieci i u dorosłych. Jako jedyna placówka w Szczecinie, realizuje ponadto badanie wzroku autorefraktometrem Retinomax K­Plus 3, który jest „złotym standardem” we wczesnej diagnostyce niedowidzenia u noworodków, niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

Dr n. med. Alicja Zdanowska to uznany okulista-kontaktolog z tytułem specjalisty Focus Toric w zakresie doboru i aplikacji soczewek kontaktowych, sferycznych i torycznych, a także dwuogniskowych. W swojej praktyce świadczy również standardowe badania okulistyczne dzieci i dorosłych, komputerowe badanie wzroku oraz diagnostykę i leczenie jaskry wraz z badaniami perymetrii statycznej i dynamicznej. Jej kompetencje to także irydologia, w zakresie której wykonuje analizę stanu zdrowia z prognozowaniem wystąpienia chorób oraz profilaktyką na podstawie obrazu tęczówki oka.

W chirurgii zaćmy, przeszczepach rogówki, jak również w badaniach USG gałki ocznej specjalizuje się należąca do zespołu Kliniki Okulistycznej Optegra – dr n. med. Marzena Formicka, specjalista II stopnia z okulistyki. Należąca do ogólnopolskiej sieci klinik, szczecińska placówka, która funkcjonuje tu od 2007 r., jest jedyną w województwie zachodniopomorskim, która wykonuje Lentivu – mikrosoczewkową korekcję wzroku. W klinice zrealizujemy ponadto pełen zakres usług okulistycznych, diagnostycznych oraz zabiegów w ramach chirurgii jednego dnia.

Krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm oraz prezbiopię (nadwzroczność) leczy lek. med. Ewa Wojciechowska, specjalista II stopnia z zakresu okulistyki. Swoją Specjalistyczną Praktykę Lekarskią ze specjalizacją w zakresie kontaktologii prowadzi od 1993 r., w leczeniu pacjentów łącząc terapię standardową z terapią naturalną oraz zaleceniami dietetycznymi i technikami ćwiczeń oczu. Zakres oferty obejmuje także diagnostykę chorób oczu w kierunku m. in. jaskry, zaćmy oraz zwyrodnienia plamki żółtej.

Badanie okulistyczne to nie tylko poprawa wzroku, ale również ochrona życia, o czym przekonuje dr n. med. Monika Drobek-Słowik, specjalista chorób oczu, która specjalizuje się w chirurgii zaćmy, zabiegach w obrębie aparatu ochronnego oka oraz neurookulistyce, realizując świadczenia w ramach swojego Specjalistycznego Gabinetu Okulistycznego. Dr Drobek-Słowik wykonuje również zabiegi w zakresie tylnego odcinka gałki ocznej w przypadku odwarstwienia siatkówki oraz zabiegi w leczeniu jaskry. Ofertę stanowi ponadto diagnostyka i leczenie chorób plamki żółtej związane z wiekiem (AMD).

Z usług okulisty w zakresie badania wzorku wraz z kompleksową obsługą okulistyczną, a także doboru soczewek kontaktowych możemy także skorzystać w Centrum Medycznym Kaszubska. W zależności od wskazań, świadczy on ponadto ultrasonograficzny pomiar oraz obrazowanie struktur oka i opiekę okulistyczną nad chorymi na cukrzycę. Placówka w ramach oferty realizuje ponadto zabiegi ambulatoryjne zarówno w zakresie leczniczym, jak i kosmetycznym (blefaroplastyka). Wizyta podstawowa obejmuje diagnostykę także w kierunku jaskry oraz zaćmy.

Koszty usług konsultacyjnych w uniwersyteckim szpitalu i klinice w Iowa (USA)

Usługi realizowane w zakresie Katedry Okulisyki i Nauk Wizualnych Uniwersytetu w Iowa, np. w przypadku leczenia choroby Wilsona, obejmują m. in. diagnostykę laboratoryjną, hepatologiczną oraz neurologiczną. Za okulistyczną konsultację ambulatoryjną w tym zakresie zapłacimy 300 $ (1,110 zł),  szpitalna natomiast kosztuje 280 $ (1,036 zł).

 

 

 

Pacjenci szukali okulisty w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska