Okulista Warszawa - informacje

Badanie wad refrakcji, profilaktyka oraz leczenie schorzeń oczu to podstawowe założenia okulistyki, której istotną częścią jest także diagnostyka z pełnym zakresem badań (jaskra) oraz chirurgia (witrektomie, zaćma). 

Życie bez okularów – poprawić jakość widzenia

Nowoczesny Gabinet Okulistyczny Focus prowadzi dr n. med. Agnieszka Siennicka, okulista, która w swojej ofercie posiada zarówno badania dzieci oraz dorosłych, jak i badania okulistyczne w zakresie medycyny pracy, z okulistycznymi wizytami domowymi włącznie. W swojej praktyce zajmuje się ponadto diagnostyką oraz leczeniem pacjentów z zaćmą, jaskrą i schorzeniami siatkówki. W ramach usług wykonuje USG gałki ocznej i oczodołu oraz drobne zabiegi chirurgiczne w zakresie spojówki oraz powiek, zabiegi laserowe siatkówki oraz iniekcje wewnątrzgałkowe w zwyrodnieniu wysiękowej postaci AMD.

Lek. med. Monika Dziegielewska, okulista, specjalista chorób oczu, specjalizuje się w głębokiej diagnostyce chorób oczu, tj. OCT siatkówki i angiografii fluoresceinowej, w monitorowaniu np. retinopatii cukrzycowej czy AMD, pola widzenia oraz w USG gałki ocznej. Swoją praktykę – Dzięgielewska Instytut Oka prowadzi w Wilanowie, gdzie wraz z zespołem oferuje specjalistyczne konsultacje, zaawansowane zabiegi okulistyczne wsparte nowoczesnym sprzętem (spektralnym optycznym tomografem SOCT, biomikroskopem i refraktometrem ręcznym), a także zabiegi estetyczne: rewitalizację skóry powiek i twarzy oraz chirurgię powiek. 

Z Centrum Medycznym WellMed związana jest lek. med. Ewa Karwacka, okulista, specjalista chorób oczu i certyfikowany ultrasonografista narządu wzroku. W swojej praktyce specjalizuje się m.in. w diagnostyce zaćmy, kwalifikując pacjentów do zabiegu oraz w diagnostyce i leczeniu jaskry, zespołu suchego oka, chorób plamki żółtej i zmian zwyrodnieniowych siatkówki. W obrębie zainteresowań dr Karwackiej jest także diagnostyka i korekcja wad wzroku dorosłych i dzieci. W ramach usług wykonuje ponadto m.in. badania dla orzecznictwa medycyny pracy oraz medycyny lotniczej.

Prywatny Gabinet Okulista działa od 2000 r. przy Poradni Rodzinnej Zdrowie na osiedlu Bródno, współpracując z Kliniką Mediq w Legionowie, gdzie lek. med. Maria Stalmach, okulista wykonuje większość operacji okulistycznych i zabiegów diagnostycznych, m.in. usunięcie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, operacje jaskry, zeza oraz drobne zabiegi okulistyczne. W ramach gabinetu świadczy podstawowe badania wzroku, przydatków oka i przedniego odcinka gałki ocznej oraz zabiegi m.in. usuwanie ciał obcych z worka spojówkowego i rogówki. W szczególnych wypadkach wykonuje ponadto badania obwodu siatkówki za pomocą soczewki Goldmana.

Gabinet Okulistyczny na Woli to Indywidualna Specjalistyczna Praktyka lek. med. Lecha Gawrona, okulisty, jaki świadczy usługi w zakresie diagnostyki i kwalifikacji do operacji zaćmy metodą fakoemulsyfikacji z wszczepem soczewki zwijalnej, operacji jaskry, reoperacji oraz laseroterapii w cukrzycy i zmianach degeneracyjnych siatkówki, co dotyczy także  jaskry i zaćmy wtórnej. Leczenie operacyjne prowadzone jest w trybie jednodniowym w szpitalach prywatnych w dzielnicy Wola. Oferta obejmuje ponadto badania kierowców oraz badania okresowe.

Pełną diagnostykę oczu w postaci standardowych badań, jak i komputerowych, a także leczenie chorób oczu oferuje Centrum Medyczne Vita-Medica, z jakim związana jest lek. med. Olga Czyżewska, okulista. W zakresie swoich usług świadczy profesjonalne doradztwo przy wyborze okularów i soczewek kontaktowych, a ponadto w ramach terapii wykonuje pomiar ciśnienia śródgałkowego oraz diagnostykę i leczenie okulistycznych objawów w chorobach wewnętrznych tj.: cukrzyca, nadciśnienie tętnicze czy nadczynność tarczycy. W ramach placówki kwalifikuje do leczenia operacyjnego, świadcząc także opiekę pooperacyjną.

Koszt konsultacji okulistycznej w Warszawie i w Manchester

Za pierwszą konsultację u okulisty i specjalisty Optegra Manchester Eye Hospital – S. Mahmooda, zapłacimy 225 £ (1,260 zł), za każdą nastepną 125 £ (700 zł).  To nieporównywalnie niższy koszt od konsultacji oferowanej w kraju.

Pacjenci szukali okulista także w miastach pobliżu Warszawy, takich jak: Zielonka, Piaseczno, Otwock, Grodzisk Mazowiecki lub Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.