lek. dent. Olga Jagoda

stomatolog, lekarz medycyny estetycznej - Zielona Góra

lek. dent. Olga Jagoda stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Olga Jagoda

Lek. dent. Olga Jagoda ukończyła studia w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Systematycznie doskonali swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę w zakresie stomatologii i medycyny estetycznej poprzez udział w kursach i szkoleniach. Jest również regularną uczestniczką konferencji naukowych, dzięki czemu na bieżąco zapoznaje się z najnowszymi technikami zabiegowymi.

W wolnym czasie poświęca się czytaniu książek, a także nadrabia zaległości filmowe. Do jej pozazawodowych zainteresowań należy również fotografia.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. O. Jagoda

Dla lek. dent. Olgi Jagody zawód jest pasją. Sukcesywnie podąża za najnowszymi trendami, by spełniać oczekiwania pacjentów. Osoby odwiedzające jej gabinet doceniają zarówno profesjonalizm, jak i bardzo dobre podejście, empatię oraz cierpliwość specjalistki.

Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej - lek. dent. Olga Jagoda

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Olga Jagoda

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska