lek. Oliwia Janiczek

lekarz medycyny estetycznej, ginekolog, ginekolog-położnik

lek. Oliwia Janiczek lekarz medycyny estetycznej, ginekolog, ginekolog-położnik

Znajomość języków: angielski

Informacje ogólne - lek. Oliwia Janiczek

Lek. Oliwia Janiczek jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Aktualnie pracuje na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Praskiego pw. Przemienienia Pańskiego w Warszawie. Ukończyła również podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. Jest regularnym uczestnikiem specjalistycznych szkoleń i kursów oraz konferencji naukowych. Posiada liczne dyplomy, w tym certyfikaty X Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (z zakresu technik łączonych w odmładzaniu twarzy, a także z zakresu toksyny botulinowej w odmładzaniu twarzy) oraz certyfikat IV Międzynarodowej Konferencji – Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej. Uczestniczyła w indywidualnych szkoleniach z zakresu mezoterapii igłowej, mezoterapii kaniulą oraz zaawansowanych technik użycia toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, zdobywając międzynarodowy certyfikat. Wzięła udział w szkoleniu z zastosowania osocza bogatopłytkowego PRP w medycynie estetycznej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. O. Janiczek

Lek. med. Oliwia Janiczek posiada specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Obiektem jej zainteresowań zawodowych jest również medycyna estetyczna.

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Oliwia Janiczek

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.