Opinie pacjentów:

"Kompetentny, doświadczony z dobrym podejściem do pacjenta. Cierpliwie tłumaczy zawiłości medyczne. Najważniejsze, że potrafi pomoc." - Monika (Gniewkowo)

Placówki, w których przyjmuje:

Sprawdź ortopedów w pobliżu Bydgoszczy:

Dobry ortopeda w Bydgoszczy

Autor:

Ortopeda jest specjalistą, zajmującym się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń oraz urazów narządu ruchu. Najczęściej pomocy szukają u niego osoby ze złamaniami kości oraz urazami stawów. Udziela on również porad w przypadku wad kręgosłupa (lordoza, kifoza, skolioza). W czasie wizyty specjalista z zakresu ortopedii podejmuje decyzję odnośnie leczenia (zachowawczego lub operacyjnego).

Prywatna wizyta u specjalisty ortopedii w Bydgoszczy – gdzie można się na nią udać

Na konsultację ortopedyczną w Bydgoszczy udać się można do dr n. med. Waldemara Weissa, specjalisty ortopedy i traumatologii narządu ruchu. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy, a doświadczenie zawodowe zdobywał, pełniąc rolę ordynatora Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z Centrum Kompleksowego Leczenia Urazów Sportowych w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im dr Jana Biziela w Bydgoszczy. Szukać u niego pomocy mogą pacjenci z urazami i kontuzjami sportowymi, specjalizuje się także w leczeniu operacyjnym: wykonuje rekonstrukcję więzadeł stawu kolanowego oraz rekonstrukcję ubytków chrząstki. Jego oferta obejmuje ponadto endoprotezoplastykę stawu biodrowego i kolanowego oraz leczenie operacyjne palucha koślawego i innych zniekształceń stopy.

W Bydgoszczy porad z zakresu ortopedii udziela także lek. med. Marek Szczepaniec, specjalista ortopeda i traumatolog. Doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc rolę zastępcy ordynatora Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu z Centrum Kompleksowego Leczenia Urazów Sportowych w Szpitalu Uniwersyteckim nr 2 im dr Jana Biziela w Bydgoszczy. Szukać u niego pomocy mogą osoby zmagające się ze schorzeniami i stanami pourazowymi stawu kolanowego (przeprowadzić może rekonstrukcję więzadła krzyżowego stawu kolanowego), przeprowadza także leczenie chorób zwyrodnieniowych stawów oraz wad postawy.

Osoby, zmagające się z problemami ortopedycznymi w obrębie ręki, udać się mogą do lek. med. Mariusza Budnego, specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który specjalizuje się m.in. w chirurgii ręki. Pomaga osobom cierpiącym na zespół cieśni kanału nadgarstka oraz przykurczu Dupuytrena, pacjenci poddać się u niego mogą również leczeniu złamań w obrębie kończyny górnej oraz korekcji deformacji po jej złamaniu. Jego oferta obejmuje także rekonstrukcje pierwotne uszkodzenia ścięgna zginacza oraz rekonstrukcje wtórne.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty z zakresu ortopedii w Bydgoszczy i w Madrycie

W Bydgoszczy za konsultację ortopedyczną zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej konsultacji jest znacznie wyższa: przykładowo, w Clínica Santa Elena w Madrycie wynosi ona 90 euro, czyli około 400 złotych.

Pacjenci szukali ortopedy w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska