Ortopeda Łódź - informacje

Do ortopedy pacjent powinien się udać nie tylko po urazach, tj. złamania, zwichnięcia czy skręcenia. Także w przypadku innych niepokojących objawów, które nie ustępują, czyli: nawracających bóli kręgosłupa (mogą one dotyczyć zwyrodnień, dyskopatii lub rwy kulszowej), bóli kości i stawów czy też zauważeniem u siebie nieprawidłowego funkcjonowania stawów. Specjalista ortopedii dokładnie zbadana pacjenta, wykona badania USG stawów czy mięśni a także w razie potrzeby zleci wykonanie zdjęcia RTG układu kostnego. W Łodzi pacjent ma szeroki wybór specjalistów z tego zakresu.

Na badania i leczenie do łódzkiego ortopedy

Do grona łódzkich ortopedów należy dr hab. n. med. Marcin Domżalski, specjalista ortopedii i traumatologii (I stopnia od 2000 roku) oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu (od 2006 roku), który posiada bogate doświadczenie zagraniczne zdobyte w swojej dziedzinie podczas stypendiów w Oasi Salute Sanitaria ortopedia w Milano (we Włoszech) w 2002 roku a także w latach 2005 i 2006 w University of Philadephia w szpitalu Nemorus/Alfred I. duPont Hospital for Children w Wilmington w Stanach Zjendoczonych. W Polsce fach zawodowy zdobywał w Klinice Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Do głównych jego zainteresowań zawodowych należy: chirurgia artroskopowa stawów, leczenie choroby zwyrodnieniowej stawów oraz leczenie urazów sportowych. 

Innym ortopedą, do którego może udać się na leczenie mieszkaniec Łodzi i okolic jest dr n. med. Adam Kwapisz, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który specjalizację tą zrobił w roku 2015. Swoje dodatkowe umiejętności i wiedzę zdobywał na polskich i zagranicznych kursach - jest pierwszym polskim ortopedą, który zdał egzamin światowy z ortopedii i uzyskał tym samym dyplom SICOT Diploma. Pracował w Klinice Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Uniwersyetu Medycznego w Łodzi oraz w Klinice Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego - Centralnego Szpitala Weteranów w Warszawie. Szczególnie interesuje go traumatologia sportowa oraz leczenie biologiczne w ortopedii.

Jeszcze jednym łódzkim specjalistą ortopedii jest dr n. med. Błażej Pruszczyński, ortopeda i traumatolog, posiadający tą specjalizację od 2014 roku. Swoje doświadcznie zawodowe zdobywał zarówno w polskim szpitalu, jak w zagranicznej klinice - Klinika Ortopedii i Ortopedii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz w szpitalu Nemorus/Alfred I. duPont Hospital for Children w Wilmington w Stanach Zjendoczonych. Przyznaje, iż jego pasją zawodową jest ortopedia dziecięca, ortotyka oraz nieoperacyjne leczenie urazów.

Ile kosztuje konsultacja z ortopedą w Łodzi a ile w Manchester?

Za wizytę z łódzkim specjalistą ortopedii i traumatologii pacjent zapłaci 100 zł, w Anglii natomiast wyda £70 (420 zł) u ortopedy przyjmującego w Medical & Dental Care Green Surgery, które znajduje się w Manchester.

Pacjenci szukali ortopeda także w miastach pobliżu Łodzi, takich jak: Łódź, Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów lub Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.