lek. Patrycja Gajda

dermatolog, wenerolog, lekarz chorób wewnętrznych - Warszawa

lek. Patrycja Gajda dermatolog, wenerolog, lekarz chorób wewnętrznych

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne – lek. Patrycja Gajda

Lek. Patrycja Gajda ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiowała również w Uniwersytecie Ruprechta-Karola w Heidelbergu w Niemczech. Współpracuje z Kliniką Dermatologiczną Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Ponadto jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadzi zajęcia w językach polskim i angielskim. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii, International Dermoscopy Society oraz International Trichoscopy Societ.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Gajda

Lek. Patrycja Gajda przeprowadza nieinwazyjną diagnostykę chorób skóry. Wykonuje ambulatoryjne zabiegi z zakresu dermatochirurgii. Przyjmuje również dzieci oraz pacjentów internistycznych.

Gabinet Lekarski TOMMED - lek. Patrycja Gajda

Premium Medical - lek. Patrycja Gajda

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Patrycja Gajda

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska