lek. Patrycja Lenkiewicz-Majewska

lekarz medycyny estetycznej - Lubań

lek. Patrycja Lenkiewicz-Majewska lekarz medycyny estetycznej

Znajomość języków: polski, angielski

Przyjmuje w placówkach:

Informacje ogólne - lek. Patrycja Lenkiewicz-Majewska

Lek. Patrycja Lenkiewicz-Majewska w 2006 roku ukończyła studia na  Wydziale  Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Swój czas i zainteresowania zawodowe dzieli między anestezjologię, którą zajmuje się od ukończenia studiów oraz medycynę estetyczną, którą początkowo zainteresowała się głównie hobbystycznie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Wojewódzkim Szpitale Specjalistycznym w Legnicy. Doktor Majewska jest wieloletnim pracownikiem Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Klinice Miejskiej w Goerlitz. Ponadto prowadzi wyjazdową praktykę lekarską.

Doktor Majewska jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, ukończyła wiele kursów i szkoleń, na których zdobyła wiedzę w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej. Praktykę lekarza medycyny estetycznej kontynuuje nieprzerwanie od kilku lat w swoim gabinecie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Lenkiewicz-Majewska

Doktor Majewska oferuje specjalistyczne usługi medyczne z zakresu medycyny estetycznej. Z racji jej podstawowej specjalizacji dokłada wszelkich starań, aby odpowiednio znieczulić pacjenta przed przystąpieniem do procedury, a wykonywane przez nią zabiegi charakteryzują się bezbolesnością i wysokim komfortem dla pacjenta.

W ofercie gabinetu doktor Majewskiej znajdują się zabiegi usuwania zmarszczek i niechirurgicznego liftingu twarzy nićmi liftingującymi PDO. Doktor redukuje zmarszczki i wygładza skórę również poprzez iniekcje kwasu hialuronowego. Zajmuje się usuwaniem zmarszczek mimicznych i leczeniem nadpotliwości przy pomocy toksyny botulinowej. Ponadto doktor Majewska oferuje swoim pacjentom mezoterapię igłową i zabiegi autologicznym osoczem bogatopłytkowym pobranym od pacjenta.

Doktor Majewska w swojej praktyce wykorzystuje nowoczesny sprzęt medyczny, minimalizując tym samym stopień inwazyjności zabiegów. W ofercie gabinetu znajdują się zabiegi niechirurgicznej blepharoplastyki Plexr, a także nieinwazyjne usuwanie zmian naczyniowych Veniro. Ponadto doktor wykonuje zabiegi karboksyterapii, skutecznie usuwając cellulit, rozstępy, a także niedoskonałości skóry twarzy – zmarszczki i cienie pod oczami.

Zdjęcia lek. Patrycja Lenkiewicz-Majewska

Dr Majewska - medycyna estetyczna & Day Spa

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Patrycja Lenkiewicz-Majewska