lek. dent. Paulina Kasprzak

stomatolog - Lublin

lek. dent. Paulina Kasprzak stomatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Paulina Kasprzak

Lek. dent. Paulina Kasprzak od 2011 roku dba o zdrowy uśmiech swoich pacjentów. Na bieżąco podnosi kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach, kursach i sympozjach naukowych. Jest także autorką i współautorką artykułów publikowanych w uznanych czasopismach naukowych.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. P. Kasprzak

W zakresie zainteresowań zawodowych lek. dent. Pauliny Kasprzak są takie dziedziny stomatologii jak endodoncja, stomatologia estetyczna oraz protetyka. Wśród wykonywanych przez nią zabiegów można wymienić m.in. lakierowanie, lapisowanie i oczyszczanie zębów, a także zabiegi protetyczne.

Zdjęcia lek. dent. Paulina Kasprzak

Beauty Dental Clinic - lek. dent. Paulina Kasprzak

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.