lek. dent. Paweł Bernatek

stomatolog - Wrocław

lek. dent. Paweł Bernatek stomatolog

Znajomość języków: polski, angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. dent. Paweł Bernatek

Lek. dent. Paweł Bernatek jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej we Wrocławiu (uprawnienia do wykonywania zawodu uzyskał w 2001 roku), stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończył studia podyplomowe na kierunku „Menedżer ochrony zdrowia”, a jego główne zainteresowania zawodowe skupiają się wokół implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. Jest członkiem licznych prestiżowych polskich i zagranicznych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), Środkowoeuropejskiego Ośrodka Implantologii Dentystycznej (Central European Implant Academy - CEIA), Deutsche Gesellschaft für Orale Implantologie (DGOI) oraz The International Congress of Oral Implantologists (ICOI). Dr Bernatek przyjmuje pacjentów w Akademii Implantologii i Stomatologii Estetycznej Platinum we Wrocławiu, której jest współwłaścicielem.

Osiągnięcia lekarza

Dla lek. dent. Pawła Bernatka najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów oraz bezpieczeństwo pacjentów mają znaczenie priorytetowe, dlatego swoją wiedzę i umiejętności systematycznie poszerza poprzez uczestnictwo w licznych polskich i zagranicznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, przede wszystkim z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz implantologii. Jako jeden z nielicznych polskich stomatologów ukończył prestiżowe Curriculum Implantologiczne na Uniwersytecie Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie (2009 rok), co stanowi powiedzenie jego szerokiej wiedzy i kompetencji w zakresie implantologii. Dr Bernatek uczestniczył w kursie implantologii zaawansowanej, organizowanym przez Pracownię Implantologii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii CM Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Środkowoeuropejski Ośrodek Implantologii Dentystycznej, był także uczestnikiem kursu medycznego „Implanty: Idea – Sztuka – Praktyka. Innowacje w praktyce klinicznej”. Ukończył szkolenie w zakresie systemów implantologicznych Biomet 3I oraz Ankylos, brał udział w kursie medycznym „Zastosowanie wszczepów zębowych do rehabilitacji narządu żucia”, swoją wiedzę poszerzał także na kursach i szkoleniach zagranicznych, w in. we Frankfurcie i Seulu. Regularnie uczestniczy w sympozjach Środkowoeuropejskiego Ośrodka Implantologii Dentystycznej, brał także udział w II Polsko-Czesko-Słowackim Sympozjum Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. dent. P. Bernatek

Lek. dent. Paweł Bernatek przeprowadza szeroki zakres zabiegów z zakresu stomatologii. Swoim pacjentom oferuje uzupełnienie braków zębowych przy pomocy nowoczesnych implantów, a także zabiegi chirurgii stomatologicznej, w tym podnoszenie dna zatoki szczękowej (sinus lift), chirurgiczne leczenie chorób przyzębia, chirurgiczne usuwanie zębów mądrości oraz zabieg podcięcia wędzidełka. Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej (skaling, gabinetowe wybielanie zębów systemem BYWHITE i wybielanie zębów martwych, licówki pełnoceramiczne) i protetyki (mosty, korony porcelanowe i pełnoceramiczne, wkłady koronowo-korzeniowe), a u pacjentów z zapaleniem miazgi zębowej przeprowadza leczenie kanałowe. Mogą się do niego zgłosić również pacjenci z problemem próchnicy, nadwrażliwości zębów oraz chorobami przyzębia. W swojej pracy dr Bernatek korzysta z nowoczesny sprzęt (nowoczesny mikroskop stomatologiczny niemieckiej  firmy Karl Kaps, Endo Pilot Komfort Plus – połączenie endometru, mikrosilnika endodontycznego i pistolet do wypełniania kanałów ciepłą gutaperką) oraz materiały najwyższej jakości.

Zdjęcia lek. dent. Paweł Bernatek

Platinum Akademia Implantologii i Stomatologii Estetycznej - lek. dent. Paweł Bernatek

Konsultacje

Konsultacja endodontyczna 
odliczana od kwoty leczenia
50
Konsultacja implantologiczna 
cena konsultacji odliczana od ceny zabiegu;
+ 300 zł - zdjęcie Tomografii Komputerowej
100
Konsultacja stomatologiczna 
50 zł - przegląd,
100 zł - konsultacja do lekarza specjalisty,
150 zł - konsultacja z planem leczenia,
150 zł - konsultacja dwóch specjalistów
100

Stomatologia

Implanty stomatologiczne
Implanty zębowe
Implanty zębowe Alpha Bio
Inne nazwy:
Konsultacja implantologiczna - cena 100

Konsultacja implantologiczna - cena 100
1 ząb
3 500
Implanty zębowe Nobel Biocare
Inne nazwy:
Konsultacja implantologiczna - cena 100

Konsultacja implantologiczna - cena 100
1 ząb
3 500
Implanty zębowe Astra Tech
Inne nazwy:
Konsultacja implantologiczna - cena 100

Konsultacja implantologiczna - cena 100
1 ząb
3 500
Implanty zębowe Biomet 3i
Inne nazwy:
Konsultacja implantologiczna - cena 100

Konsultacja implantologiczna - cena 100
1 ząb
3 500
Korony na implantach
Korona pełnoceramiczna na implancie 
Inne nazwy:
Konsultacja implantologiczna - cena 100

Konsultacja implantologiczna - cena 100
Atlantis
4 000
Chirurgia stomatologiczna
Podniesienie dna zatoki
Podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwartą
Konsultacja stomatologiczna - cena 100
4 000
Sterowana regeneracja kości / tkanek
Konsultacja stomatologiczna - cena 100
od 2 000 do 3 000 
Protetyka stomatologiczna
Protezy zębowe
Proteza szkieletowa metalowa
Konsultacja stomatologiczna - cena 100
3 600
Protetyka komputerowa CAD/CAM
Jednowizytowe pełnoceramiczne leczenie protetyczne w systemie CEREC
Korona pełnoceramiczna w systemie CEREC
Konsultacja stomatologiczna - cena 100
1 800

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. dent. Paweł Bernatek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska