lek. Paweł Dąbrowski

chirurg ogólny - Warszawa

lek. Paweł Dąbrowski chirurg ogólny

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Paweł Dąbrowski

Lek. Paweł Dąbrowski ukończył studia medyczne w 1986 roku, posiada 30-letnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe. W 1989 roku zdał egzamin specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. Specjalizację realizował pod kierunkiem profesora Krzysztofa Bieleckiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał, między innymi, w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

Doktor Dąbrowski sukcesywnie bierze udział w zjazdach, kongresach i konferencjach naukowych, na których dzieli się rozległą wiedzą z innymi specjalistami oraz podnosi kwalifikacje.

Posiada certyfikaty, między innymi, skleroterapii żył, USG Doppler naczyń żylnych i tętnic.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Dąbrowski

Lek. Paweł Dąbrowski przeprowadza ambulatoryjne zabiegi w ramach chirurgii ogólnej oraz kwalifikuje pacjentów do leczenia operacyjnego. Zajmuje się leczeniem choroby alkoholowej – również w warunkach domowych. Świadczy usługi w zakresie odtruć alkoholowych i wszycia Esperalu (implantacja disulfiramu). Usuwa zmiany i znamiona skórne z badaniem histopatologicznym. Zajmuje się leczeniem chorób naczyniowych i proktologicznych: żylaków kończyn dolnych i odbytu, a także guzków krwawniczych (hemoroidów).

Zdjęcia lek. Paweł Dąbrowski

E-Kosmea Paweł Dąbrowski - lek. Paweł Dąbrowski

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Paweł Dąbrowski

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.