lek. Paweł Iberszer

chirurg ogólny, urolog - Lublin

lek. Paweł Iberszer chirurg ogólny, urolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Paweł Iberszer

Lekarz medycyny Paweł Iberszer jest specjalistą urologiem FEBU (Fellow of European Board of Urology). W 1996 roku ukończył Akademię Medyczną w Lublinie, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej pierwszego stopnia uzyskał po pomyślnym złożeniu egzaminu w 2001 roku. Pięć lat później zdobył kolejną specjalizację – w dziedzinie urologii.

Od 1996 roku pracował na Oddziale Urologii w Szpitalu Kolejowym w Lublinie. W 2015 roku przeniósł się do nowo otwartego oddziału przy Centrum Onkologii w Lublinie. Obecnie współpracuje także z oddziałami urologii w Szpitalu Wojewódzkim w Lublinie i Białej Podlaskiej.

Doktor Iberszer jest entuzjastą i propagatorem endoskopowej enukleacji prostaty TUEP (transurethal enucleation of prostate), uważanej za  najbardziej efektywną i efektowną metodę leczenia przerostu gruczołu krokowego. Zabieg jest przeprowadzany w nielicznych ośrodkach w Europie. Doktor poznał tajniki TUEP w trakcie kursu szkoleniowego w Lipsku prowadzonego przez czołowego, europejskiego promotora tej techniki, profesora Jörga Rasslera. Obecnie jest w trakcie wprowadzania tej metody w Oddziale Urologicznym Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie oraz w Poradni Urologicznej ZOZ  „Gastromed”, w którym zajmuje się również wykonywaniem innych procedur z zakresu urologii.

Stale doskonali swoje umiejętności i zdobywa cenne doświadczenie praktyczne. Posługuje się biegle językiem angielskim, ponadto zna w stopniu podstawowym język niemiecki.

Łatwo nawiązuje dobry kontakt z pacjentem. Cechuje go otwartość, wesołość oraz wyczucie potrzebne przy stawianiu prawidłowych diagnoz w schorzeniach układu moczowego.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Iberszer

Lek. med. Paweł Iberszer specjalizuje się w endourologii oraz onkologii urologicznej. W obszarze jego zainteresowań szczególne miejsce zajmują nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia kamicy moczowej i przerostu gruczołu krokowego.

W swojej codziennej praktyce lekarskiej wykonuje zabiegi elektroresekcji bipolarnej prostaty (TURP), endoskopowej enukleacji przezcewkowej prostaty (TUEP), przezskórne zabiegi usuwania złogów nerkowych (PCNL), a także zabiegi z zakresu onkologii urologicznej, w tym usunięcie prostaty.

Zdjęcia lek. Paweł Iberszer

Gastromed - lek. Paweł Iberszer

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
100

Urologia

Leczenie i operacje cewki moczowej
Operacyjne leczenie zwężenia cewki moczowej 
Inne nazwy:

plastyka zwężenia cewki moczowej, uretrotomia, rozcięcie zwężenia cewki endoskopowo, uretrotomia optyczna wewnętrzna, rozcięcie zwężenia cewki endoskopowo, endoskopowe nacięcie zwężenia cewki moczowej UIO

Konsultacja urologiczna - cena 100

Konsultacja urologiczna - cena 100
2 500
Zabieg rozszerzania cewki moczowej 
Inne nazwy:

kalibracja cewki moczowej, rozszerzanie cewki moczowej, dilatacja cewki moczowej, rozszerzenie cewki przy pomocy rozszerzadeł Beniqueta, operacja rozszerzenia cewki moczowej

Konsultacja urologiczna - cena 100

Konsultacja urologiczna - cena 100
150
Leczenie i operacje nerek
Punkcja torbieli nerki pod kontrolą USG 
Inne nazwy:

usunięcie torbieli prostej nerki pod kontrolą USG, ewakuacja płynu z torbieli prostej nerki, torbiel nerki nakłucie torbieli przez skórę i ewakuacja płynu z torbieli, punkcja torbieli nerkowych, nakłucie i opróżnienie torbieli nerki, nakłucie torbieli nerki i drenaż płynu, obliteracja torbieli nerki pod kontrolą USG, drenaż torbieli nerki, nakłucie torbieli nerki pod kontrolą USG i ewakuacja płynu

Konsultacja urologiczna - cena 100

Konsultacja urologiczna - cena 100
320

Diagnostyka i badania

Badania urologiczne
Cystoskopia 
Inne nazwy:

uretrocystoskopia, badanie cystoskopowe, wziernikowanie cewki moczowej / pęcherza moczowego, badanie cystoskopem, endoskopowej oceny dolnych dróg moczowych

od 300 do 650 
USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego z konsultacją 
Inne nazwy:

badanie USG układu moczowego z konsultacja urologiczną, badanie USG z oceną nerek i pęcherza moczowego + konsultacja lekarska, badanie ultrasonograficzne układu moczowego z wizyta u specjalisty, diagnostyka USG układu moczowego z lekarska konsultacją, badanie USG dróg moczowych + konsultacja lekarska

130

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Paweł Iberszer

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.