lek. Paweł Iberszer

chirurg ogólny, urolog - Lublin

lek. Paweł Iberszer chirurg ogólny, urolog

Znajomość języków: polski, angielski, niemieckiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Paweł Iberszer

Lekarz medycyny Paweł Iberszer jest specjalistą urologiem FEBU (Fellow of European Board of Urology). W 1996 roku ukończył Akademię Medyczną w Lublinie, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej pierwszego stopnia uzyskał po pomyślnym złożeniu egzaminu w 2001 roku. Pięć lat później zdobył kolejną specjalizację – w dziedzinie urologii.

Od 1996 roku pracował na Oddziale Urologii w Szpitalu Kolejowym w Lublinie. W 2015 roku przeniósł się do nowo otwartego oddziału przy Centrum Onkologii w Lublinie. Obecnie współpracuje także z oddziałami urologii w Szpitalu Wojewódzkim w Lublinie i Białej Podlaskiej.

Doktor Iberszer jest entuzjastą i propagatorem endoskopowej enukleacji prostaty TUEP (transurethal enucleation of prostate), uważanej za  najbardziej efektywną i efektowną metodę leczenia przerostu gruczołu krokowego. Zabieg jest przeprowadzany w nielicznych ośrodkach w Europie. Doktor poznał tajniki TUEP w trakcie kursu szkoleniowego w Lipsku prowadzonego przez czołowego, europejskiego promotora tej techniki, profesora Jörga Rasslera. Obecnie jest w trakcie wprowadzania tej metody w Oddziale Urologicznym Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie oraz w Poradni Urologicznej ZOZ  „Gastromed”, w którym zajmuje się również wykonywaniem innych procedur z zakresu urologii.

Stale doskonali swoje umiejętności i zdobywa cenne doświadczenie praktyczne. Posługuje się biegle językiem angielskim, ponadto zna w stopniu podstawowym język niemiecki.

Łatwo nawiązuje dobry kontakt z pacjentem. Cechuje go otwartość, wesołość oraz wyczucie potrzebne przy stawianiu prawidłowych diagnoz w schorzeniach układu moczowego.

Czytaj więcej 

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Iberszer

Lek. med. Paweł Iberszer specjalizuje się w endourologii oraz onkologii urologicznej. W obszarze jego zainteresowań szczególne miejsce zajmują nowoczesne, małoinwazyjne metody leczenia kamicy moczowej i przerostu gruczołu krokowego.

W swojej codziennej praktyce lekarskiej wykonuje zabiegi elektroresekcji bipolarnej prostaty (TURP), endoskopowej enukleacji przezcewkowej prostaty (TUEP), przezskórne zabiegi usuwania złogów nerkowych (PCNL), a także zabiegi z zakresu onkologii urologicznej, w tym usunięcie prostaty.

Zdjęcia lek. Paweł Iberszer

Gastromed

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
150 zł - konsultacja urologiczna;
180 zł - konsultacja urologiczna + USG układu moczowego;
100

Urologia

Leczenie i operacje cewki moczowej
Operacyjne leczenie zwężenia cewki moczowej
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena 100

Konsultacja urologiczna - cena 100
Uretrotomia optyczna – endoskopowe nacięcie zwężenia cewki moczowej
2 500
Zabieg rozszerzania cewki moczowej
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena 100

Konsultacja urologiczna - cena 100
Kalibracja (rozszerzanie) zwężenia cewki moczowej + znieczulenie miejscowe
150
Leczenie i operacje nerek
Punkcja torbieli nerki pod kontrolą USG
Inne nazwy:
Konsultacja urologiczna - cena 100

Konsultacja urologiczna - cena 100
z badaniem cytologicznym;
320

Diagnostyka i badania

Badania urologiczne
Cystoskopia
300 zł - endoskopem sztywnym w analgosedacji + znieczulenie miejscowe;
450 zł - endoskopem sztywnym w znieczuleniu ogólnym;
450 zł - bezstresowa endoskopem giętkim w analgosedacji + znieczulenie miejscowe;
650 zł - bezstresowa endoskopem giętkim w znieczuleniu ogólnym;;
od 300 do 650 
USG narządów wewnętrznych
USG układu moczowego z konsultacją
130

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Paweł Iberszer