lek. Paweł Mydlak

ortopeda, traumatolog - Świdnik

lek. Paweł Mydlak ortopeda, traumatolog

Znajomość języków: polskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Paweł Mydlak

Lekarz medycyny Paweł Mydlak jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, którą ukończył w 1996 roku. Trzy lata później zdobył pierwszy stopień specjalizacji w dziedzinie ortopedii i traumatologii. Posiada wieloletni staż pracy w poradniach rehabilitacyjnych i ortopedycznych, m.in. na terenie Szpitala Wojskowego w Lublinie.

Doktor Mydlak stale doskonali swoje umiejętności zawodowe, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach. W 2012 roku ukończył specjalistyczny kurs ultrasonografii układu mięśniowo-szkieletowego, poświadczony certyfikatem.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Mydlak

Lek. med. Paweł Mydlak specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób z zakresu ortopedii, ze szczególnym uwzględnieniem zmian chorobowych stawów kolanowych i kręgosłupa. Udziela pomocy pacjentom borykającym się z dysfunkcjami narządu ruchu wywołanymi zmianami chorobowymi lub urazami.

Zespół specjalistycznych gabinetów lekarskich COR-LAR-MED - lek. Paweł Mydlak

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Paweł Mydlak

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska