lek. Paweł Piotr Pudełko

urolog - Warszawa

lek. Paweł Piotr Pudełko urolog

Nr PWZ: 2555238

Znajomość języków: polski

Przyjmuje:

Informacje ogólne - lek. Paweł Piotr Pudełko

Lek. med. Paweł Pudełko jest specjalistą urologiem. W codziennej pracy zajmuje się leczeniem chorób prostaty, nowotworami dróg moczowych u kobiet i mężczyzn oraz zakażeniami układu moczowego. Udziela pacjentom pomocy w przypadku problemów z nietrzymaniem moczu oraz kamicy nerkowej.

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. P. Pudełko

Lek. med. Paweł Pudełko wykonuje zabiegi urologiczne w postaci biopsji jąder, gruczołu krokowego oraz pęcherza moczowego. Zajmuje się również operowaniem nietrzymania moczu metodą TVT, czyli przy użyciu taśmy polipropynelowej. 

Gabinet Lekarski TOMMED - lek. Paweł Piotr Pudełko

Konsultacje

Konsultacja urologiczna
20 min
130 Rozwiń szczegóły

Diagnostyka i badania

USG narządów wewnętrznych  
Inne nazwy:

badania ultrasonograficzne narządów wewnętrznych, diagnostyka USG narządów wewnętrznych, diagnostyka ultrasonograficzna USG narządów wewnętrznych

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty lek. Paweł Piotr Pudełko

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.