dr n. med. Paweł Skowronek

ortopeda - Warszawa

dr n. med. Paweł Skowronek ortopeda

Znajomość języków: angielskiPrzyjmuje:

Informacje ogólne - dr n. med. Paweł Skowronek

Dr n.med. Paweł Skowronek jest ortopedą. Studiował na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie w latach 1989-1996. Od 1997 roku pracuje w Warszawskiej Klinice Ortopedii i Traumatologii, gdzie obecnie jest starszym asystentem. Funkcję tę pełni również na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Osiągnięcia lekarza

W 2005 r. doktor uzyskał II° specjalizacji z ortopedii i traumatologii, natomiast w roku 2012 roku obronił pracę doktorską z tematu zwichnięć endoprotez stawu biodrowego, uzyskując stopień doktora nauk medycznych. Doktor Skowronek biegle posługuje się językiem angielskim. Od 2002 roku zajmuje się badaniami klinicznymi CRO (Contract Research Organization), jest autorem wielu prezentacji przedstawianych na konferencjach krajowych i zagranicznych na temat m.in. alloplastyki krótkotrzpieniowej oraz nowoczesnych dostępów operacyjnych. Czynnie uczestniczy w konferencjach w kraju i za granicą, m.in. na Fourth SICOT/SIROT Annual International Conference w 2006 r. w Buenos Aires lub na corocznym spotkaniu ortopedów na American Academy of Orthopaedic Surgeons w 2005 r. w Waszyngtonie. Od roku 2009 doktor Skowronek jest międzynarodowym trenerem technik miniinwazyjnych w stawie biodrowym.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. P. Skowronek

Dr Skowronek specjalizuje się w leczeniu chorób stawu biodrowego. Jest pionierem korzystania z technik miniinwazyjnych z dostępu przedniego, których wykonał ponad 400. Dodatkowo zajmuje się standardowymi i rewizyjnymi zabiegami z zakresu endoprotezoplastyki stawu biodrowego, chirurgią artroskopową w pełnym zakresie oraz leczeniem deformacji i urazów narządu ruchu.

Zdjęcia dr n. med. Paweł Skowronek

Fizjoklinika - dr n. med. Paweł Skowronek

Przepraszamy, aktualnie nie umawiamy wizyt do Fizjoklinika.

Konsultacje

Konsultacja ortopedyczna

Centrum Medyczne Platany - dr n. med. Paweł Skowronek

Prezentowany cennik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Certyfikaty dr n. med. Paweł Skowronek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska